دانلود فیلترشکن چمدون برای اندروید


دانلود فیلترشکن چمدون برای اندروید

دانلود وی پی ان چمدون با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن چمدون برای اندروید! سلام رفقا ، حالتون چطوره؟

اینروزا هرچیز بدرد بخوری فیلتره! یوتیوبو فیلترکردن ، تلگرامو فیلترکردن ، واتساپو فیلتر کردن ، اینستاگرامو فیلترکردن و … که اگه بخوایم بشمریمشون تا صبح طول میکشه! حتی اپلیکیشن هایی مثل ویز هم فیلترشدن و این یعنی ما چاره ای نداریم جز اینکه از فیلترشکن ها استفاده کنیم!

اسم فیلترشکنی جدیدا تو گوگل سرچ میشه به نام فیلترشکن چمدون! در اصل چنین فیلترشکنی وجود خارجی نداره!ممکنه سایت هایی با این نام پیدا کنید اما فیلتر شکن رسمی و معتبر و قابل اطمینانی به نام چمدون پیدا نخواهید کرد!

حتی اگر در آینده فیلترشکنی با نام چمدون منتشر شد هم به نکات زیر دقت کنید و سپس اگر مایل بودید از این وی پی ان یا هر وی پی ان دیگه ای استفاده کنید.

۱- حتما از منابع معتبری مثل گوگل پلی یا اپ استور منتشر شده باشد! اگر توسعه دهنده وی پی ان خود را مثلا در گوگل پلی برای دانلود قرار دهد ، در ابتدا به این معنی است که این وی پی ان حداقل موارد امنیتی پروتکل های گوگل پلی را رعایت کرده است و احتمال بدافزار بودن فایل دانلودی شما بسیار پایین خواهد بود. در ثانی با دانلود از این منابع نسخه آخر را دانلود خواهید کرد و در فیلتر شکن ها نسخه آخر بودن فایل نصبی حائز اهمیت است. چرا که اکثرا نسخه قبلی بسته شده و از کار می افتند.

۲- به توسعه دهنده و آمار اپلیکیشن دقت کنید! قطعا هرچه توسعه دهنده درست و درمون تر باشه، تعهدات قانونی و شفافیت عملکردش هم بیشتره و همینطور دقت به آمار اپلیکیشن مثل نمره امتیاز یا تعداد دانلود و … همگی معنادار هستند!

۳- اگر وی پی ان وصل نشد، در قدم اول پاک کردن را انتخاب نکنید . شاید روی اینترنت های دیگر یا در زمانی دیگر وی پی ان شما وصل شود.

امیدوارم این مطلب هم بدردتون خورده باشه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *