دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Chetah VPN + رایگان


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Chetah VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن Chetah VPN برای موبایل

خیلی اوقات موقعیتی پیش آمده است که شما خواسته ‌اید از خدمات اینترنتی استفاده کنید. اما به دلیل فیلترینگ اعمال شده بر آن، نتوانستید این کار را انجام دهید. برای حل این مشکل شما نیاز به یک فیلتر شکن قدرتمند دارید. فیلتر شکنی که بتواند نیاز شما را برطرف کند‌ و قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را فراهم کند. یکی از گزینه ‌های موجود برای دسترسی به این ویژگی فیلتر شکن Chetah VPN می‌ باشد.

این برنامه یک فیلتر شکن مخصوص اندروید است. که شما می‌ توانید آن را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید و از خدمات بی‌ نظیرش لذت ببرید.

Screenshot image

سرور های متعدد و ایجاد پوشش جهانی

برنامه Chetah VPN از سرور های زیادی برخوردار است. بنابراین سبب می‌ شود که یک پوشش جهانی مناسب برای شما شکل بگیرد. این ویژگی به شما این امکان را می‌ دهد. که بتوانید در هر نقطه از جهان به یکی از این سرور ها متصل شوید. و از قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها و استفاده از خدمات مورد نیازتان برخوردار شوید.

افزایش امنیت داده ها در بستری مناسب

این برنامه از امنیت سایبری بالایی برخوردار می‌ باشد. چرا که از خدمات متفاوتی برای افزایش امنیت شما استفاده می‌ کند. یکی از این خدمات رمزگذاری داده ‌های شما هنگام انتقالشان می‌ باشد. این ویژگی سبب می‌ شود که شما بتوانید با خیالی راحت در اینترنت به کمک این برنامه گشت و گذار کنید.

روش استفاده از فیلتر شکن Chetah VPN به چه‌ صورت است؟

استفاده از این برنامه به دلیل رابط کاربری آسان و ساده آن، راحت می‌ باشد و شما برای برخورداری از خدماتش می‌ توانید به راحتی اقدام کنید. البته یک مشکلی که وجود دارد این است که زبان پیش فرض این برنامه به صورت ژاپنی است. و شما باید از قبل تجربه استفاده از یک فیلتر شکن را داشته باشید. تا بتوانید بدون مشکل از خدماتش برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *