دانلود Chicken VPN برای اندروید


دانلود Chicken VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن چیکن با لینک مستقیم

دانلود Chicken VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ احتمالا شما هم با شنیدن اسم این وی پی ان شاخ در اوردین! وی پی ان مرغ! بریم سراغ بررسیش.

چرا اسم این وی پی ان مرغه؟ خب تقریبا با یه بررسی ظاهری و اولیه از شرایط این وی پی ان میشه متوجه شد که چرا همچین اسمی رو برای یه وی پی ان انتخاب کردن. این وی پی ان برای اولین بار در سال 2021 در گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته و آخرین آپدیتی هم که از این فیلتر شکن منتشر شده مربوط میشه به همون سال یعنی 2021. پس اولین نکته اینه که این وی پی ان حتی پشتیبانیش به سال دوم هم نکشیده! اگر دقیق تر نگاه کنیم میبینیم تاریخ انتشار اولیه 15 آپریل و آخرین آپدیت 29 آپریل بوده و این یعنی نه تنها به سال دوم، بلکه به ماه دوم هم نرسیده و در واقع تیم سازنده عملا هیچ پشتیبانی برای وی پی انشون در نظر نگرفتن و از طرف دیگه ، سرور های این وی پی ان هم به روز نشده و به احتمال زیاد دیگه تا الان کار هم نمیکنه.

نکته بعدی طراحی به شدت مسخره و ضعیف این برنامه از نظر ظاهریه! چه در لوگو و چه در طراحی داخلی نرم افزار و … ، با طراحی به شدت ناشیانه و غیر حرفه ای مواجه میشیم که نشون میده خیلی روش زمان گذاشته نشده!

نکته آخر هم اینه که این وی پی ان با اینکه توسط کاربر ها نمره 4.5 از 5 دریافت کرده ولی، طی این سه سالی که از انتشار این وی پی ان میگذره، فقط حدود 10 هزار دانلود داشته! پس میشه یجورایی اینجوری نتیجه گیری کرد که این نامگذاری یه جورایی جنبه تبلیغات برای دانلود گرفتن بیشتر بوده!

مجموعا این بررسی های اولیه و ظاهری به ما نشون میدن که احتمالا ما به هیچ وجه با یه وی پی ان کاردرست و حرفه ای طرف نیستیم و این یعنی ما هم به هیچ وجه دانلود و استفاده از یه همچین وی پی انی رو توصیه نمیکنیم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *