دانلود VPN China برای اندروید


دانلود VPN China برای اندروید

دانلود فیلترشکن چین با لینک مستقیم

دانلود VPN China برای اندروید! سلام رفقا! چطورید؟ آقا دیگه همه اجناسمون که چینی بود کافی نبود؟ وی پی ان هم چینی؟

با یه کلیک آیپی ادرس چینی بگیر!

وقتی با این فیلترشکن چینی به اینترنت متصل شید، دیگه آیپی ادرس خودتون در معرض دید نیست و یه آیپی از چین به شما اختصاص داده میشه! بنا بر این نه تنها لوکیشن واقعی شما معلوم نیست، بلکه فعالیت هایی که شما انجام میدید هم با اون آیپی انجام میشه و امنیت شما و حریم شخصیتون در اینترنت بیشتر میشه!

از همه فیلتر ها عبور کن!

خب قطعا اصلی ترین استفاده یه وی پی ان هم همین فیلترشکن بودنشه! بعد از اتصال به این وی پی ان میتونید به همه وبسایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی داشته باشید! از اونجایی که در کشور ما اکثر برنامه های بدرد بخور و خیلی از وبسایت ها فیلترن، داشتن وی پی ان دیگه تقریبا ضروریه و بدون اون تقریبا در کارهای روزمره هم لنگ خواهیم بود! حتی برنامه های مسیریاب خارجی مثل ویز و گوگل مپ هم این روزها نیاز به وی پی ان دارن!

بالای یک میلیون دانلود!

بله! این وی پی ان از گوگل پلی تا الان بیشتر از یک میلیون دانلود و نصب فعال داشته که برای یه وی پی ان خیلی خوبه! البته قابل ذکره که این وی پی ان تقریبا چهار ساله که روی گوگل پلی وجود داره و دائما هم آپدیت میده و آخرین آپدیتش هم مربوط به همین امساله!

ولی نکته منفی اینجاست که با بیش از یک میلیون دانلود باز هم نمره ای که این وی پی ان از کاربرها دریافت کرده 3.6 بوده و این نمره برای یه وی پی ان خیلی خوب نیست!

و نکته آخر اینکه این وی پی ان برای اینکه بتونه عملکرد بدون ایرادی روی سیستم عامل اندروید داشته باشه ، حداقل به نسخه 4.4 سیستم عامل اندروید نیاز داره.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *