اتصال آسان به فیلتر شکن جدید ChiVPN برای تلگرام


اتصال آسان به فیلتر شکن جدید ChiVPN برای تلگرام

دریافت وی پی ان سریع ChiVPN رایگان

یکی از فیلتر شکن ‌های جدیدی که تازه به بازار ارائه شده است و از تعداد بسیار کمی کاربر برخوردار است. برنامه ChiVPN می‌ باشد. این برنامه به دلیل ناشناخته بودن می‌ تواند هم دارای خصوصیات خوب و هم دارای خصوصیات بد باشد. که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت:

دارای خدمات به روز

از آنجایی که این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است. حتماً از به روز ترین خدمات وی پی ان برخوردار می‌ باشد. که می ‌تواند مرور شما را بهبود ببخشد. تا در زمان سریع‌ تری محدودیت ‌ها را برای شما دور بزند. ولی این موضوع فقط یک احتمال است و برای مطمئن شدن از آن باید این فیلتر شکن را نصب کنید.
که ما در ادامه ویدیو کوتاهی برای شما قرار می‌ دهیم تا مطمئن شوید که این فیلتر شکن ارزش نصب دارد یا خیر.

رابط کاربری ساده ChiVPN و اتصال تنها با یک کلیک

از آنجایی که این برنامه تازه وارد است و به تازگی به بازار ارائه شده است، باید بهترین خدمات را به کاربران ارائه کند. تا آن ها را به خود جذب کند. از این رو این برنامه یک رابط کاربری مناسب برای شما در نظر گرفته است. تا بتوانید بدون وقت تلف کردن و به راحتی به سرور های این برنامه متصل شوید و از خدمات موجود در آن برخوردار شوید.
به صورتی که با توجه به فیلمی که در ادامه برای شما قرار می‌ دهیم، مشاهده می‌ کنید که این فیلتر شکن فقط دارای یک گزینه به نام استارت است. که اگر بر روی آن بزنید در یک چشم به هم زدن اتصال شما برقرار می‌ شود. به جز این گزینه، این برنامه هیچ گزینه دیگری ندارد که باعث راحتی کار ما می‌ شود.

قابلیت اتصال دستی در فیلتر شکن ChiVPN وجود ندارد

فقط یک نکته‌ای که در این برنامه وجود دارد این است که ما داریم فیلتر شکن نمی‌ توانیم سرورها را مشاهده کنیم. بنابراین قابلیت اتصال به صورت دستی وجود ندارد. بلکه همانطور که در بالا به آن اشاره شد ما فقط به صورت خودکار می‌ توانیم به این برنامه متصل شویم.
همچنین گزینه دیگری در این برنامه وجود دارد. که اگر خواستیم می‌ توانیم این فیلتر شکن را با دوستان خود در تلگرام به اشتراک بگذاریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *