دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Chroma VPN برای گوشی همراه


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Chroma VPN برای گوشی همراه

دانلود نسخه مود شده برنامه Chroma VPN

امروزه همگی ما نیاز به فیلتر شکنی سریع و قدرتمند داریم تا بتوانیم به کمک آن در اینترنت به گشت و گذار بپردازیم. و انواع محدودیت ها را دور بزنیم. یکی از بهترین انتخاب‌ های ما برای این منظور فیلتر شکن Chroma VPN می باشد. زیرا این برنامه به کمک سرور های بینظیر خود، می تواند سرعت و قدرت لازم را برای گشت و گذاری آزاد در اینترنت را برای ما فراهم کند. و از به سرقت رفتن اطلاعات ما نیز جلوگیری کند و مروری مطمئن را برای ما به ارمغان بیاورد.

نماگرفت

برنامه Chroma VPN دارای قوی ترین سرور ها

این فیلتر شکن از سرور های بسیار پرقدرت و سریعی برخوردار می باشد. به همین دلیل شما می‌ توانید با دانلود و نصب این برنامه از طریق لینک های مستقیم، از سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار شوید. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، برای شما یک شبکه جهانی را تشکیل می دهند. و به شما این امکان را می‌ دهند در هر کجا بتوانید با متصل شدن به سرور مورد نظرتان از خدمت مورد نیازتان برخوردار شوید.

انجام بازی ها به صورت آنلاین

همان طور که همه شما می دانید امروزه بسیاری از بازی‌ های آنلاین فیلتر شده اند و شما نمی توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. اما اگر به این فیلتر شکن متصل شوید به سادگی می‌ توانید هر بازی آنلاینی که می خواهید را با رفع فیلتر کردن آن به راحتی انجام دهید.

نماگرفت

مخفی کردن آدرس آی پی توسط برنامه Chroma VPN

از دیگر اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت اطلاعات شما، پنهان کردن موقعیت جغرافیاییتان به منظور ایجاد کردن شرایط لازم برای مرور ناشناس می باشد. به طوری که شما هنگام استفاده از این برنامه می توانید بدون اینکه فعالیت های آنلاینتان قابل ردیابی و شناسایی باشد. در اینترنت گشت و گذار کنید و از انواع خدمات مسدود شده استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *