دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Clad VPN برای اندروید


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Clad VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن کلد وی پی ان با لینک مستقیم

با افزایش شدت محدودیت های اینترنتی همه ما نیاز به فیلتر شکن قدرتمند و سریع داریم تا بتوانیم با این مشکل بزرگ مقابله کنیم. چرا که در صورت عدم استفاده از فیلتر شکنی مناسب و قدرتمند ما نمی‌ توانیم از خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم. ولی با فیلتر شکن Clad VPN که یکی از بهترین برنامه های موجود در کشور است، می توانید برای دسترسی به خدمات فیلتر شده استفاده کنید. چرا که این اپلیکیشن از سرور های بسیار با کیفیت و پرسرعتی برخوردار است. ضمن اینکه در کنار سرعت بالا این برنامه از امنیت بینظیری برخوردار می باشد و از ما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

نماگرفت

سرور های قدرتمند فیلتر شکن Clad VPN

همانطور که گفته شد این برنامه از سرعت بالایی برخوردار است که این سرعت بالا توسط سرور های بسیار با کیفیت این برنامه تامین می شود. سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان پراکنده شده ‌اند و برای ما اتصالی پایدار و پرسرعت ایجاد می‌ کنند. همچنین این سرور ها از تعداد زیادی برخوردار هستند تا بتوانند برای ما خدمات بهتری را ارائه کنند. چرا که اگر یک برنامه از تعداد کمی سرور برخوردار باشد. به دلیل ترافیک بیش از حد، دچار افت سرعت می شود و نمی تواند سرعت لازم را برای ما ایجاد کند.

نماگرفت

ویژگی های حفاظتی فیلتر شکن Clad VPN

این برنامه از به روزترین خدمات امنیتی استفاده می‌ کند و از ما در برابر شدید ترین حملات سایبری نیز محافظت می کند. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین فراهم کردن مروری ناشناس اشاره کرد. علاوه بر این اقدامات ویژگی‌ های دیگری مانند قابلیت کیل سوئیچ باعث افزایش کیفیت امنیت این برنامه می شود.

دسترسی راحت به خدمات رایگان

تمام ویژگی هایی که این برنامه دارد به صورت کاملاً رایگان در اختیار ما قرار می گیرد. و برای اینکه بتوانیم به سرور های این برنامه متصل شویم نیاز به هزینه کردن نداریم زیرا تمام این خدمات رایگان هستند. علاوه بر آن این برنامه هیچگونه محدودیت زمانی و حجمی ندارد. یعنی ما می توانیم در هر زمان که می خواهیم به سرور های آن متصل شویم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *