دانلود فیلتر شکن ClearVPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن ClearVPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن اندروید کلییر وی پی ان

در دنیای امروزی که بسیاری از فعالیت ها و خدمات به صورت اینترنتی شده اند کشور ما محدودیت های زیادی بر اینترنت اعمال کرده است، این موضوع سبب شده است که کاربران اینترنت از بسیاری از خدمات بی بهره بمانند ولی فیلتر شکن ClearVPN یکی از بهترن فیلترشکن های موجود در بازار است. که برای کمک به کاربران به منظور دسترسی به اینترنت نامحدود طراحی شده است. شما با استفاده از این فیلتر شکن میتوانید تمامی کار های روزمره خود را انجام بدهید. و از سرعت بینظیر آن برای تماشا کردن فیلم و سریال به صورت آنلاین و بدون سانسور استفاده کنید. همچنین می توانید این ویدیو ها را با بهترین کیفیت و سرعت، از سایت های مختلف دانلود کنید.

صرفه جویی در حجم اینترنتی مصرفی با فیلتر شکن ClearVPN

با نوع کارکرد این وی پی ان شما میتوانید در حجم اینترنت مصرفی خود صرفه جویی کنید. درواقع این برنامه با این ویژگی به طور غیر مستقیم به شما در کم کردن هزینه ها کمک میکند. همچنین این فیلترشکن از کم مصرف ترین فیلتر شکن های موجود در بازار میباشد که حجم کمی را نیز در گوشی شما اشغال می کند. به همین دلیل بسیاری از کاربران این وی پی ان را برای گوشی های خود انتخاب کرده اند.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات شما توسط برنامه ClearVPN

برنامه کلییر وی پی ان یکی از ایمن ترین فیلترشکن ها نیز میباشد. یکی از اقداماتی که این برنامه در راستای امنیت کاربران انجام میدهد، رمزگذاری اتصالات آن هاست. در واقع این وی پی ان با این کار شما را از شر حملات و خطرات احتمالی که به هنگام استفاده از اتصالات نا ایمن تهدید میکند، خلاص میکند. و حتی هنگامی که شما از وای فای های اماکن عمومی استفاده میکنید، با رمزگذاری آن ها اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ برایتان فراهم میکند. در نتیجه می توانید با خیالی راحت این فیلتر شکن را نصب و از امکانات این برنامه رایگان بهره ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *