روش فعال سازی Cloudbric VPN برای گوشی همراه


روش فعال سازی Cloudbric VPN برای گوشی همراه

نصب نسخه جدید فیلتر شکن Cloudbric VPN با لینک مستقیم

شرایطی که محدودیت‌ های اینترنتی برای ما به وجود آورده‌ اند استفاده از یک فیلتر شکن که قادر باشد این محدودیت ها را از بین ببرد، بسیار ضروری است. چرا که در حال حاضر کاربران برای دسترسی به بسیاری از خدمات مهم و ضروری بی‌ بهره هستند. اما فیلتر شکن‌ ها می‌ توانند این شرایط را تغییر دهند و قدرت لازم برای رفع محدودیت‌ های اینترنتی را برای شما فراهم کنند. یکی از این برنامه ها فیلتر شکن Cloudbric VPN می باشد. که در ادامه به ویژگی های آن می پردازیم:

قابل استفاده بر روی دستگاه های مختلف

یک نکته مثبت و بسیار کاربردی در مورد این فیلتر شکن سازگاری آن با انواع سیستم عامل‌ ها می‌ باشد. این موضوع به شما این امکان را خواهد داد که توانایی این را داشته باشید. تا این برنامه را هم بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید. و هم به کمک خدماتش از فیلترینگ اینترنت به کمک گوشی عبور کنید.

Screenshot image 4

روش استفاده از سرعت بالای سرور های برنامه Cloudbric VPN

کیفیت سرور های این برنامه در حد مطلوبی قرار دارد و همانطور که در فیلم قابل مشاهده است. اتصال ما تنها پس از مدتی کوتاه به سرور های این برنامه برقرار خواهد شد. و این امکان برای ما به وجود خواهد آمد که بتوانیم فیلترینگ اینترنت را به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن از بین ببریم.

همچنین این برنامه برای اینکه همه کاربران بتوانند از خدمات فیلتر شکن‌ ها برخوردار شوند. رابط کاربری خود را به گونه ‌ای طراحی کرده است که حتی نا وارد ‌ترین کاربران نیز بتوانند این فیلتر شکن را فعال سازی کنند. و از خدمات وی پی ان با کیفیت بالا بهره‌ مند شوند.

دسترسی به حریم خصوصی ایمن در Cloudbric VPN

این برنامه امنیت حریم خصوصی شما را تضمین می‌ کند و اجازه نمی ‌دهد هیچ فرد ثالث و شاخصی به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کند. پس می‌ توانید با خیالی راحت در اینترنت جستجو کنید بدون اینکه نگران امنیت حریم خصوصی خود باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *