دانلود فیلتر شکن Cloud Vpn نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Cloud Vpn نسخه جدید

دانلود لینک مستقیم کلود وی پی ان

برای اینکه بتوانید تمام محدودیت های موجود در کشور را به راحتی از بین ببرید، و به سادگی برنامه هایی مانند اینستاگرام، فیسبوک، یوتیوب، اسنپ چت، تلگرام، واتساپ و دیگر برنامه ها را بر روی گوشی همراه خود نصب کنید. کافی است فیلتر شکن رایگان و پرسرعت Cloud Vpn را دریافت و از سرور های هوشمندش استفاده کنید. این برنامه از رابط کاربری ساده برخوردار است و هر کسی می‌تواند آن را نصب و با امنیت بالایی که دارد از آن بهره ببرد. تا دیگر هیچ محدودیت و سانسوری در کشور باقی نماند.

روش اتصال به سرور های Cloud Vpn

این برنامه دارای سرورهای پرسرعت و هوشمندی در سراسر کشور است. که شما میتوانید به صورت خودکار به هر کدام از آنها متصل شوید. به گونه‌ای که لازم است بر روی دکمه موجود در برنامه کلیک کنید تا خود برنامه یکی از بهترین سرور ها را برای شما انتخاب کند و بتوانید تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. علاوه بر آن شما می توانید در صورت نیاز اتصال خود را تغییر دهید و به یک کشور دیگر متصل شوید. و این کار تنها با ضربه زدن بر روی کشور مورد نظرتان امکان‌ پذیر می‌شود. و پس از چند لحظه اتصالی امن و نامحدود خواهید داشت.

Screenshot image

رمزگذاری از داده های خصوصی خود توسط Cloud Vpn

اگر می‌خواهید تمام داده‌های شخصی و رمزهای عبور شما ناشناس و خصوصی بماند کافی است این فیلتر شکن را برای خود توسط لینک های مستقیم نصب کنید. و آن را راه اندازی کنید. پس از روشن کردن برنامه هیچ یک از داده های شما به دست افراد ناشناس نمی‌افتد و آنها نمی‌توانند موقعیت مکانی شما را ردیابی کند. در این شرایط شما به راحتی می توانید به هر سایتی بروید و در آن گشت و گذار کنید. بدون اینکه افراد هکر متوجه شوند شما در چه سایتی هستید پس با خیال راحت این برنامه را نصب و استفاده کنید. و از ردیابی شدن خود و اطلاعات مهم و خصوصیتان جلوگیری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *