دانلود فیلتر شکن Cobra VPN با لینک دانلود + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Cobra VPN با لینک دانلود + نسخه جدید

فیلتر شکن رایگان کبری وی پی ان برای آیفون

فیلتر شکن Cobra VPN یک سرویس ارائه دهنده رایگان و نامحدود خدمات وی پی ان است، که به ما در راه رسیدن به اینترنت بدون محدودیت کمک می کند. این برنامه با تمامی داده های اینترنتی و با هر نوع سرعت اتصالی کار می کند. به صورتی که ما می توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه تمامی سایت ها و برنامه های فیلتر شده را با بالاترین سرعت و کیفیت رفع انسداد کنیم.

رمزگذاری اتصالات ما با استفاده از فیلتر شکن Cobra VPN

یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی فیلتر شکن های مختلف برای تامین امنیت کاربرانشان رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. به صورتی که این وی پی ان نیز برای افزایش امنیت ما، تمام اتصالاتمان را در بالاترین درجه نظامی رمزگذاری می کند. تا از این طریق از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیر مطمئن محافظت کند. بنابراین ما تا هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می باشیم و از آن برای مرورگردی در اینترنت استفاده می کنیم، در برابر تمامی خطرات ایمن خواهیم ماند.

Screenshot image

استفاده آسان از برنامه Cobra VPN

ما برای برخورداری از خدمات برنامه کبری وی پی ان نیازی به ثبت نام و احراز هویت نخواهیم داشت. و می توانیم بدون انجام عمل ثبت نام از خدمات این برنامه استفاده کنیم. این ویژگی سبب می شود تا ما بتوانیم راحت تر از خدمات این وی پی ان رایگان استفاده کنیم.
چرا که اگر نیاز به ثبت نام و احراز هویت باشد ما باید هر دفعه برای ورود به این برنامه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنیم. اما این برنامه برخلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار نیازی به این عمل ندارد. و ما می‌ توانیم به دلیل رابط کاربری ساده و کاربردی این برنامه تنها با چند کلیک، به سرورهای پرقدرت این برنامه متصل شویم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *