دانلود فیلتر شکن Color VPN با لینک مستقیم + رایگان


دانلود فیلتر شکن Color VPN با لینک مستقیم + رایگان

فیلتر شکن پر سرعت کالر وی پی ان برای اندروید

برنامه Color VPN فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بسیار بالاست. که امروزه به یکی از بهترین دستیار های اینترنتی به منظور دسترسی به یک اینترنت پرسرعت و آزاد تبدیل شده است. شما می توانید به کمک این برنامه به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. در واقع کالر وی پی ان به شما تجربه ای بی نظیر از یک مرور امن و روان را هدیه می کند.

حفاظت از اطلاعات و داده های شخصی شما

کالر وی پی ان به حفظ اطلاعات و افزایش امنیت شما در فضای اینترنت کمک می‌ کند. همچنین اتصال اینترنت شما را رمزگذاری می‌ کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت آنلاین شما را ردیابی کنند. این موضوع باعث می‌ شود که به واسطه ی برقراری اتصالی امن و غیر قابل نفوذ از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت شود.

Screenshot image

سرور های متنوع برنامه Color VPN در جهان

شما می‌ توانید از لیست سرورهای مختلف این برنامه، سرور کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ضربه زدن بر روی آن اتصال را بر قرار کنید.
این وی پی ان دارای سرورهایی گوناگون در سراسر نقاط جهان می باشد که برای کاربران پوشش جهانی را موجب می‌شوند. که آنها می توانند بر اساس سرعت سرور ها به هر کدام که می خواهند متصل شوند.
یکی دیگر از قابلیت های این فیلتر شکن این است که با انتخاب گزینه به خصوص نیز می‌ توانید به صورت خودکار، به سریع‌ ترین سرور موجود متصل شوید.

Screenshot image

پنهان کردن IP شما توسط برنامه Color VPN

این ویژگی سبب می شود که آی پی و موقعیت جغرافیایی شما در امنیت کامل باشد. و بدین ترتیب است که هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نیست.
روش کار این ویژگی بدین صورت است که این برنامه IP حقیقی شما را پنهان میکند و مکان سروری را که به آن منصل شده اید را به عنوان IP حقیقی شما معرفی می‌کند. تا به این ترتیب موقعیت شما پنهان بماند و امنیتتان بالا برود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *