دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن ComlinkVPN بدون قطعی


دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن ComlinkVPN بدون قطعی

دانلود برنامه اندروید ComlinkVPN برای گوشی همراه

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که با وجود افزایش شدت محدودیت های اینترنتی هنوز از قدرت و سرعت کافی برای رفع انسداد انواع محدودیت ها برخوردار می باشد، فیلتر شکن ComlinkVPN است. این فیلتر شکن با استفاده از قدرت بسیار بالای خود به ما این امکان را می دهد که با رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده از خدمات مورد نیازمان در آن ها برخوردار شویم. و به صورت آزادانه بتوانیم در اینترنت به مرور ایمن و ناشناس بپردازیم.

رمزگذاری اتصالات شخصی

از اقدامات امنیتی این برنامه که باعث افزایش امنیت سایبری ما هنگام گشت و گذار در اینترنت می شود، رمزگذاری اتصالاتمان از طریق عبور آن ها از یک تونل رمزگذاری شده می باشد. در واقع این برنامه با انجام این کار سبب می شود اتصال ایمن و مطمئن برای ما فراهم شود. تا بتوانیم به صورت کاملاً ایمن در اینترنت به گشت و گذار بپردازیم و در برابر تمامی خطرات احتمالی محافظت شویم. در نتیجه با نصب این برنامه می توانیم با امنیت عالی مرور کنیم.

Screenshot image

سرعت بالای سرور های فیلتر شکن ComlinkVPN برای فعالیت های روزانه

این برنامه از سرور های بسیار با کیفیتی برخوردار است که برای ما سرعت بسیار بالا و همچنین اتصالی پایدار را ایجاد می‌ کند. همچنین به دلیل سرعت بالای این برنامه است که ما می‌ توانیم انواع محدودیت‌ ها را دور بزنیم و به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم.
علاوه بر آن با وجود سرعت بالای برنامه ComlinkVPN ما می توانیم تمامی فعالیت های روزانه خود را به کمک این فیلتر شکن انجام دهیم. برای مثال می توانیم به تماشای آنلاین فیلم و سریال بپردازیم و یا برای بازی کردن به صورت آنلاین از آن استفاده کنیم. و یا حتی از شبکه‌ های اجتماعی مسدود شده برای ارتباط با دیگران استفاده کنیم. در هیچ یک از این موارد گفته شده سرعت اتصال شما کاهش پیدا نمی کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *