دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Conexcol VPN برای گوشی


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Conexcol VPN برای گوشی

نصب وی پی ان Conexcol VPN برای تلگرام

همه فیلتر شکن ‌ها از قدرت و کیفیت بالا برخوردار نیستند و دلیل این امر شدت محدودیت‌ های موجود در اینترنت است. که روز به روز در حال افزایش پیدا کردن است. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که با افزایش محدودیت ‌ها از کیفیت آن بسیار کاسته شد. برنامه Conexcol VPN می‌ باشد. این vpn که در گوگل پلی نیز موجود است، افت شدیدی پیدا کرده است و تبدیل به گزینه ای نامناسب شده است.

سرور های از دسترس خارج شده

مهم ترین دلیلی که باعث شده است این برنامه دیگر از قدرت کافی برای دور زدن محدودیت ‌ها برخوردار نباشد. سرور های از دسترس خارج شده آن هستند. این سرور ها به دلیل اینکه نمی ‌توانند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کنند. گزینه مناسب برای انجام فعالیت ‌های اینترنتی نخواهند بود. و شما به کمک آن نه تنها نمی توانید خدمات محدود شده را دور بزنید. بلکه از خدمات عادی نیز استفاده کنید.

Screenshot image

علت ضعیف بودن فیلتر شکن Conexcol VPN چیست؟!

یکی از دلایلی که می‌توان برای سرعت و کیفیت پایین سرور های این برنامه عنوان کرد. رایگان بودن خدمات آن است. چرا که همانطور که می‌ دانید بسیاری از فیلتر شکن ‌های رایگان دچار افت کیفیت شدیدی شده اند. اما تمامی اکانت‌ های پرمیوم همچنان بر قدرت خود پایبند هستند. و قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم می‌ کنند. پس می‌ توان گفت به دلیل رایگان بودن این برنامه ضعیف می‌ باشد.

Screenshot image

امنیتی بسیار مطمئن در فیلتر شکن Conexcol VPN

هر چقدر که سرور های این برنامه ضعیف هستند. خدمات امنیتی مورد استفاده آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار اند. به گونه ‌ای که می‌ توانند از شما در برابر انواع خطرات احتمالی محافظت کنند.
از مهم‌ ترین اقداماتی که این برنامه جهت افزایش امنیت سایبری شما انجام می‌ دهد. رمزگذاری داده ‌های شما هنگام انتقال است. این مورد باعث می‌ شود که امنیت شما تا حد زیادی افزایش پیدا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *