دانلود برنامه اندروید Cool Line VPN نسخه جدید


دانلود برنامه اندروید Cool Line VPN نسخه جدید

لینک دانلود فیلتر شکن کول لاین وی پی ان بدون قطعی

فیلتر شکن Cool Line VPN یکی از برنامه‌ های جدید و رایگان در کشور شما می‌ باشد که با نصب آن بر روی گوشی‌ های اندرویدی خود می‌ توانید نیازتان را از بابت محدودیت‌ های موجود در کشور و رفع فیلتر کردن انواع سایت‌ ها برطرف کنید. و از تمامی فعالیت‌ های خصوصی خود در سراسر کشور محافظت کنید.

برنامه Cool Line VPN فیلتر شکنی رایگان و نامحدود

یکی از گزینه‌ های بسیار خوب در این فیلتر شکن رایگان بودن تمامی خدمات آن می‌‌ باشد. که شما برای دسترسی به آن لازم نیست هیچ گونه هزینه‌ای پرداخت کنید. علاوه بر آن تمامی سرور های این برنامه به صورت نامحدود در اختیار شما قرار می‌ گیرند. و شما لازم نیست نگران این باشید که حجم فیلترشکنتان تمام شود یا در حین مرور اتصالتان قطع شود.

Screenshot image

روش کارکردن با فیلتر شکن Cool Line VPN

از دو طریق شما می‌ توانید از سرور های پرسرعت این فیلتر شکن استفاده کنید و با اتصال به آن ها بتوانید هر نوع محدودیتی در کشور خود را از بین ببرید.
۱_ اولین روش اتصال به صورت خودکار می‌ باشد. که شما می‌ توانید به صورت هوشمند به پرسرعت‌ ترین سرور موجود در این برنامه متصل شوید. برای این کار فقط کافی است بر روی گزینه موجود در این برنامه کلیک کنید. تا خود فیلتر شکن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای شما یکی از سرور ها که در آن زمان از همه قوی تر است را انتخاب کند و شما را به آن متصل کند.
۲_ دومین راهی که شما می‌ توانید از سرور های پرسرعت این برنامه استفاده کنید، اتصال به صورت دستی است. که می‌ توانید وارد لیست سرور های نامحدود این فیلتر شکن بشوید. و با توجه به سرعتی که این سرور ها دارند و در کنارشان نمایش داده شده است. یکی از بهترین‌ ها را انتخاب کنید و با یک ضربه بر روی آن بتوانید اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنید.

Screenshot image

دارای رمزگذاری قوی

اگر دوست ندارید اطلاعات شخصی شما و فعالیت‌ هایی که انجام می‌ دهید برای افراد ناشناس قابل شناسایی باشد. این فیلتر شکن می‌ تواند گزینه خوبی برای شما باشد. چون داده‌ های شما را رمزگذاری می‌ کند و با عبور دادن آن ها از یک تونل هوشمند باعث می‌ شود که شما در محیطی ایمن کارهای دلخواه خود را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *