دانلود فیلتر شکن Cool VPN برای آیفون با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Cool VPN برای آیفون با لینک مستقیم

برنامه رایگان کول وی پی ان برای گوشی اندروید

امروزه ما برای اینکه بتوانیم از تمامی خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم نیاز به فیلتر شکنی ایمن و سریع داریم. فیلتر شکنی که بتواند تمامی نیازهای اینترنتی ما را پاسخگو باشد. ما می توانیم با نصب فیلتر شکن Cool VPN به تمام خدمات مورد نیازمان دست پیدا کنیم و انواع محدودیت‌ ها را دور بزنیم. پس ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه از طریق لینک های مستقیم و همچنین برنامه گوگل پلی از اینترنت بین الملل برخوردار شویم.

نماگرفت

نماگرفت

دریافت سرور های قوی برنامه Cool VPN در کشور های مختلف

با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاه خود از تعداد بسیار زیادی سرور در سراسر نقاط جهان برخوردار می شویم. به گونه ای که می توانیم به کمک این پوشش جهانی انواع محدودیت ‌ها را در زمان کوتاهی دور بزنیم و از آن ها استفاده کنیم. اتصالی که سرور های این برنامه برای ما ایجاد می‌ کنند بسیار پرسرعت و همچنین پایدار هستند. به همین دلیل است که این فیلتر شکن برای مرورگردی در اینترنت ما مناسب می باشد.

جلوگیری از شناسایی شدن موقعیت مکانی خود

یکی از اقدامات امنیتی برنامه کول وی پی ان پنهان کردن موقعیت جغرافیایی ما به منظور فراهم کردن مرور ناشناس می باشد. یعنی این فیلتر شکن با ایجاد یک آی پی جدید و جایگزین ساختن آن با موقعیت جغرافیایی اصلی ما باعث می شود که موقعیت جغرافیایی ما به صورت مجهول در آید. و هیچ کدام از فعالیت های آنلاین ما قابل ردیابی و شناسایی نباشد.

نماگرفت

برنامه Cool VPN مناسب برای بازی کردن آنلاین

امروزه اکثر بازی های محبوب آنلاین فیلتر شده اند و دسترسی به آن ها بدون یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع ممکن نیست. از این رو این وی پی ان چون سرعت بالایی دارد به یکی از فیلتر شکن های محبوب برای گیمر ها شده است. چرا که آن ها می‌ توانند با متصل شدن به سرور های این برنامه ضمن اینکه فیلترینگ اعمال شده برای بازی ها را دور بزنند. از یک گیم پلی زیبا و روان به کمک سرعت بالای این برنامه برخوردار شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *