دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Corpo VPN Pro برای آیفون


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Corpo VPN Pro برای آیفون

نسخه اصلی برنامه Corpo VPN Pro برای گوشی همراه

اگر می خواهید بدون به خطر افتادن امنیت اطلاعات خود از فیلتر شکن ها برای دور زدن محدودیت ها استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما نصب فیلتر شکن Corpo VPN Pro است. زیرا این برنامه با سرور هایی که دارد، علاوه بر اینکه برای شما سرعتی بالا ایجاد می کند. باعث افزایش امنیت اطلاعات شما در سراسر کشور نیز می شود.

انجام بازی های آنلاین با نصب فیلتر شکن Corpo VPN Pro

این برنامه به دلیل سرعت بالایی که برای کاربران ایجاد می کند به یکی از محبوب ترین فیلتر شکن ها برای گیمر ها تبدیل شده است. آن ها می ‌توانند با استفاده از این فیلتر شکن از بازی های آنلاین فیلتر شده استفاده کنند. و به دلیل سرعت بالایی که برای آن ها ایجاد می‌ شود، پینگ آن ها کاهش پیدا می‌ کند.
در نتیجه برای گیمر ها، گیم پلی روان و بدون هیچگونه لگ و مشکل فراهم می شود که لذت بازی را برای آن ها دو چندان می کند.

Screenshot image

ایمن کردن اتصالات هنگام استفاده از وای فای های ناامن

یکی از خصوصیت های خوبی که این فیلتر شکن دارد و باعث افزایش امنیت شما می شود، این است که با هر نوع اینترنتی می توانید به این فیلتر شکن متصل شوید. به صورتی که فرقی ندارد از اینترنت خصوصی استفاده کنید یا عمومی. در هر صورت این برنامه برای شما اتصالی ایمن ایجاد می‌ کند و از به خطر افتادن اطلاعات شما جلوگیری می کند.

افزایش سرعت اتصالی با سرور های پایدار برنامه Corpo VPN Pro

این برنامه علاوه بر امنیت بالایی که دارد یکی از پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. دلیل سرعت بالای این برنامه سرور های بی نظیر و باکیفیت آن می باشد که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. این سرور های پرتعداد برای ما سرعت بالا و اتصالی پایدار ایجاد می‌ کنند. که به ما این امکان را می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نظرمان دسترسی پیدا کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *