دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن CoVpn برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن CoVpn برای اندروید

دانلود نسخه مود شده برنامه رایگان کو وی پی ان

ما می خواهیم در این پست به شما یک فیلتر شکن پرسرعت و نامحدود را معرفی کنیم. که به وسیله آن می توانید هر فیلترینگی در کشور را از بین ببرید و به سادگی به محتوای مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. این برنامه پر سرعت CoVpn نام دارد. که شما با اتصال به یکی از سرور های نامحدود آن می‌توانید مروری امن در سرتاسر جهان داشته باشید. و هر سایتی که می خواهید را در کوتاه ترین زمان ممکن باز کنید و به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

قابلیت Kill switch فیلتر شکن CoVpn

کو وی پی ان برای امنیت کاربران خود اقدامات بسیاری را انجام می دهد. یکی از اقداماتی که این برنامه در راستای افزایش امنیت کاربران خود انجام داده است، اضافه کردن قابلیت Kill switch به برنامه است. این ویژگی اینگونه عمل می کند که اگر به هر دلیلی اتصال شما به صورت ناگهانی به سرور های این برنامه قطع شود. این وی پی ان اتصال اینترنت شما را خاموش می کند. از این طرق از به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی شما و همچنین آسیب دیدن دستگاهتان جلوگیری می‌کند.

Screenshot image

استفاده آسان از فیلتر شکن CoVpn

یکی از نکات قابل توجه در مورد این برنامه این است که شما برای استفاده از آن نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات شخصی ندارید. همین موضوع سبب شده است علاوه بر اینکه امنیت شما تضمین شود، استفاده از این برنامه نیز آسان تر شود. بدین صورت که شما تنها کاری که باید برای متصل شدن به سرور های پرسرعت این برنامه انجام بدهید. نصب برنامه و اجرای آن و سپس زدن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در آن لحظه متصل خواهید شد. البته گفتنی است که انتخاب دستی سرور نیز برای شما ممکن است. که در صورت نیاز می توانید از این قابلیت استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *