دانلود فیلتر شکن Creek Vpn با لینک مستقیم برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Creek Vpn با لینک مستقیم برای اندروید

فیلتر شکن پر سرعت Creek Vpn برای کامپیوتر

یکی از بهترین ابزارهای اینترنتی موجود در بازار به منظور دسترسی به یک اینترنت نامحدود و پرسرعت برنامه Creek Vpn می باشد. این برنامه از سرعت و امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل امروزه کاربران زیادی از این برنامه به منظور دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده می کنند. همچنین این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات به کاربران طراحی شده است و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

سرور های متعدد فیلتر شکن Creek Vpn

این برنامه از سرور های بسیار زیادی برخوردار می باشد که این سرورها در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند. به دلیل پوشش جهانی که این سرورها برای کاربران فراهم کرده اند برای آن ها سرعت اتصال بسیار بالا و پهنای باند نامحدود فراهم شده است. این سرور ها به کاربران این امکان را می‌ دهند تا تجربه بهتر و پرسرعت تر از مرورگردی در اینترنت را تجربه کنند. از مزایای سرورهای متعدد این برنامه می توان به آن اشاره کرد. که در صورت از دسترس خارج شدن یک سرور شما می توانید آن را با سرور دیگری جایگزین کنید.

خدمات رایگان

نکته قابل توجه در مورد این وی پی ان این می باشد که کاملا رایگان بوده و شما برای برخورداری از خدمات بی نظیر آن نیازی به هزینه کردن نخواهید داشت. و می توانید با دانلود آن به صورت رایگان از اینترنت با سرعت نامحدود و بدون فیلترینگ لذت ببرید.

Screenshot image

امنیت بالای برنامه Creek Vpn

این برنامه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. و کاربران هنگام استفاده از این برنامه می توانند با خیال راحت به مرورگردی در اینترنت بپردازند. این وی پی ان از پروتکل های امنیتی بسیاری برخوردار است. برای مثال برای افزایش امنیت کاربران خود این برنامه اتصالات آن ها را رمزگذاری می‌کند و با برقراری اتصال ایمن و غیر قابل نفوذ از آن ها در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند. همچنین آی پی شما هنگام استفاده از این برنامه پنهان می شود. و آی پی سروری که به آن متصل شده‌ اید به عنوان آی پی شما معرفی می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *