دانلود فیلتر شکن CROWN VPN با لینک مستقیم برای اندروید


دانلود فیلتر شکن CROWN VPN با لینک مستقیم برای اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه CROWN VPN + رایگان

فیلتر شکن CROWN VPN یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که شما می‌ توانید از این برنامه برای دسترسی به هر نوع محتوایی در کشور استفاده کنید. این وی پی ان با سرور های با کیفیتی که از آن برخوردار است. به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. و از اینترنت نامحدود و پر سرعت بهره مند شوید. همچنین این فیلتر شکن یکی از محبوب‌ ترین اپلیکیشن های موجود در بازار می باشد. چرا که از ویژگی ‌ها و قابلیت‌ های بی نظیر و با کیفیتی برخوردار می باشد.

مرور ناشناس و ایمن

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه برای افزایش امنیت کاربرانش فراهم کردن بستری است تا کاربران بتوانند با استفاده از آن به مروری ناشناس و ایمن بپردازند. برای این منظور، فیلتر شکن نام برده شده، آی پی حقیقی کاربرانش را پنهان می کند و آی پی سروری را که کاربر به آن متصل شده است را جایگزین می کند. با این عمل بستری فراهم می‌ شود که هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاین کاربر قابل ردیابی نباشد. در نتیجه مروری خصوصی برای همه کاربران ایجاد می شود.

Screenshot image

سرعت اتصال بالای برنامه CROWN VPN برای رفع محدودیت ها

یکی از ویژگی های مهمی که همه با نصب فیلتر شکن ها باید از آن برخوردار باشند، سرعت بالا است. به صورتی که این وی پی ان یکی از سریع ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که دلیل محبوبیت بالای آن را میتوان همین موضوع عنوان کرد. سرور های این برنامه همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. تا کاربران با استفاده از این سرور ها بتوانند تمامی محدودیت ‌های اعمال شده بر اینترنت را دور بزنند. علاوه بر آن، این سرورها در سراسر نقاط جهان پخش شده اند و با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران، سرعت عالی با پهنای باند نامحدود فراهم می کنند.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *