دانلود فیلتر شکن رایگان Cryptex VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن رایگان Cryptex VPN برای کامپیوتر

دانلود نسخه مود شده فیلتر شکن Cryptex VPN برای اندروید

به دلیل محدودیت های موجود در اینترنت بسیاری از خدمات اینترنتی که به صورت بین المللی در جهان ارائه می‌ شوند، برای ما غیرقابل دسترس هستند. یعنی ما نمی‌ توانیم از بسیاری از خدمات کشور استفاده کنیم. پس نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و پرسرعت برای حل این مشکل نیاز داریم. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برای این منظور فیلتر شکن قدرتمند Cryptex VPN می باشد. این برنامه از سرور های بی نظیر، همچنین قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ها برخوردار است. که ما می توانیم با دانلود و نصب آن از تمامی خدمات دلخواهمان برخوردار شویم.

سرور های پرسرعت و باکیفیت برنامه Cryptex VPN

همانطور که به این موضوع اشاره ای مختصر کردیم. سرورهای این برنامه بسیار پرتعداد و پرقدرت می باشد و دلیل اصلی سرعت بالای این برنامه نیز به خاطر وجود همین سرور ها می باشد. که ما می توانیم با متصل شدن به یکی از سرور های پرقدرت این برنامه که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند، از اتصالی پرسرعت و پایدار برخوردار شویم. و به کمک آن از خدمات مورد نیازمان در سایت ها و برنامه های مسدود شده استفاده کنیم و از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببریم.

Screenshot image

Screenshot image

آیا فیلتر شکن Cryptex VPN حجم زیادی از گوشی همراه شما را اشغال می کند؟

یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن نسبت به بسیاری از برنامه های مشابه موجود در بازار حجم مصرفی کمتر آن نسبت به این برنامه ‌ها است. پس ما می توانیم با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاهمان در حجم مصرفی اینترنت صرفه جویی کنیم. و از این طریق هزینه ‌های خودمان را کاهش دهیم. چرا که امروزه هزینه بسته های اینترنتی بسیار بالا رفته است و این موضوع می‌ تواند به ما در کاهش هزینه‌ها کمک کند.

تضمین امنیت اطلاعات شما

یکی از مهم ترین فاکتور های موجود در این برنامه که آن را به انتخابی مناسب برای کاربران تبدیل کرده است. امنیت بالایی است که برای کاربران هنگام اتصال آن ها به سرور هایش فراهم می‌ کند. در نتیجه با نصب و استفاده از این وی پی ان امنیت اطلاعات شما کاملا تضمین شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *