دانلود فیلتر شکن CryptoTab VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن CryptoTab VPN با لینک مستقیم

نسخه مود شده فیلتر شکن CryptoTab VPN برای اندروید

ما می‌ توانیم به‌ صورت کاملا ناشناس با فیلتر شکن CryptoTab VPN به ‌سایت‌ ها و برنامه‌ های مسدود شده دلخواهمان دسترسی پیدا کنیم. و با رفع انسداد آن ها از خدماتشان بهره مند شویم. همچنین می توانیم بازی‌ های دلخواهمان را دانلود کنیم و با سرعت اتصال بینظیری که برای ما فراهم می شود، بدون هیچ مشکلی آن ها را بازی کنیم.

امکان تماشای تمامی ویدیو ها

سرعت بالای این برنامه سبب شده است که تبدیل به یکی از گزینه های بی نظیر برای ما به منظور تماشای آنلاین فیلم و سریال به صورت بدون سانسور و با بالاترین کیفیت شود.

حفاظت و رمزگذاری از داده های شما

این وی پی ان بهترین خدمات امنیتی را برای رضایت بیشتر ما کاربران به کار می گیرد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه که سبب می ‌شود هنگامی که ما به سرور های آن متصل می شویم امنیت بیشتری را نسبت به سایر فیلتر شکن ها تجربه کنیم، رمزگذاری اتصالات ما می باشد. این برنامه با عبور دادن اتصالات ما از یک تونل رمزگذاری شده ایمن، اتصالاتمان را رمزگذاری می کند. و از این طریق برای ما اتصالی خصوصی و امن را فراهم می کند.

Screenshot image

فیلتر شکن CryptoTab VPN کاملا نامحدود و رایگان

این سرویس VPN کاملا رایگان و دارای پهنای باند نامحدود است که به ما سرور های جهانی نامحدود را ارائه می دهد. بنابراین ما هر زمان که بخواهیم می توانیم به سرور های این برنامه متصل شویم و به صورت نامحدود به مرورگردی در اینترنت بپردازیم.

دارای سرور های پرسرعت

فیلتر شکن ما دارای سرور های بسیار قوی و با کیفیت در سراسر دنیا می باشد. در واقع سرعت بسیار بالای این برنامه نیز به دلیل وجود همین سرور های با کیفیت می باشد. که با پوشش جهانی بی نظیری که برای ما کاربران ایجاد می‌ کند. سرعت اتصالی بی نظیر و اتصال پایدار را به ما هدیه می کند. در نتیجه ما با دانلود این برنامه می توانیم تجربه بهتر و پرسرعت تر را از مرورگردی در سایت ها کسب کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *