روش نصب جدید Cyber Shield VPN برای بازی پابجی


روش نصب جدید Cyber Shield VPN برای بازی پابجی

دانلود فیلتر شکن Cyber Shield VPN برای واتساپ

حتماً شما نیز به دنبال برنامه‌ ای هستید که بتوانید به کمک آن از شر محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت خلاص شوید. با مراجعه به گوگل پلی با گزینه‌ های زیادی مواجه خواهید شد. که یکی از آن ها برنامه Cyber Shield VPN می‌ باشد. این برنامه که به تازگی به بازار ارائه شده است چندان شناخته شده نیست. به طوری که ۵۰۰ کاربر را دارا می‌ باشد.

اما این برنامه برای اینکه خیال شما را از یک فیلتر شکن ایمن و خصوصی راحت کند. از به روزترین و بهترین پروتکل‌ های امنیتی استفاده می‌ کند. تا از این طریق از شما در برابر خطرات احتمالی موجود در اینترنت محافظت کند. همچنین داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می کند. و از به سرقت رفتن آن ها جلوگیری می کند.

نحوه استفاده ساده و آسان از برنامه Cyber Shield VPN

همانطور که مشاهده خواهید کرد، رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربردی است. و بدون اینکه شما را برای فعال سازی این برنامه دچار سردرگمی کند. می‌ تواند بستر لازم برای مرور نامحدود در اینترنت را به راحتی فراهم کند. تنها کاری که شما برای انجام این کار می‌ بایست انجام دهید زدن دکمه اتصال است.

منوی بلند بالا از خدمات موجود در برنامه Cyber Shield VPN

با فشردن دکمه منوی برنامه با گزینه‌ های متفاوتی مواجه خواهید شد. که نشان از رابط کاربری کامل برنامه است. که تمامی خدمات را به شما نشان می‌ دهد. تا در صورت نیاز به آن ها دسترسی پیدا کنید و تغییرات لازم در تنظیمات را اجرا کنید.

عدم وجود سرور های رایگان

همانطور که در فیلم تماشا کردید هیچگونه سرور رایگانی در برنامه وجود ندارد. و هنگامی که به بخش لیست سرورها می‌ روید و بر روی گزینه سرور های رایگان کلیک می‌ کنید. هیچ گزینه ‌ای برای شما نمایش داده نمی ‌شود. که این موضوع نشان دهنده این است شما برای استفاده از این برنامه نیاز به خریداری کردن اکانت پرمیوم دارید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *