دانلود فیلتر شکن Cyber Vpn نسخه اصلی برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Cyber Vpn نسخه اصلی برای ویندوز

فیلتر شکن رایگان سایبر وی پی ان برای اندروید

دسترسی به سایت ها و برنامه های فیلتر شده، با فیلتر شکن Cyber Vpn به امری ممکن تبدیل می شود تا شما بتوانید به آن ها دسترسی پیدا کنید. چرا که این برنامه با سرور های پرقدرتی که دارا می باشد، به ما سرعت اتصالی بسیار بالا می دهد که این امکان را ایجاد می‌ کند تا شما بتوانید تمامی محدودیت و فیلترینگ موجود در اینترنت را دور بزنید. و به محتوای مورد نیازتان در سرتاسر جهان دسترسی پیدا کنید.
همچنین این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات وی پی ان به کاربران ارائه شده است که خدمات و امتیازات بسیاری را دارا می باشد که در ادامه نام می بریم .

ویژگی های فیلتر شکن Cyber Vpn

ایجاد اتصال ایمن حتی هنگام استفاده از شبکه های WiFi عمومی و نا امن
لیست سرور های موجود برنامه با نشان دادن کیفیت آن ها
رابط کاربری بسیار ساده برای اتصال آسان تر
امنیت بسیار بالا و مطمئن
اتصال سریع با سرور های فوق العاده با کیفیت و پرسرعت

Screenshot image

فعالیت اینترنتی خود را با برنامه Cyber Vpn ایمن کنید

این برنامه از اقدامات امنیتی گوناگونی برای افزایش امنیت کاربران استفاده می‌ کند. یکی از این اقدامات رمزگذاری اتصالات آن ها می باشد. در واقع این وی پی ان با انجام این عمل اتصالی غیر قابل نفوذ و مطمئن را برای کاربران فراهم می‌ کند. که به آن ها این امکان را می‌ دهد تا بتوانند به راحتی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازند، و به خدمات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.
همچنین این وی پی ان یک فیلتر شکن امن و قابل اعتماد می باشد که از ما در برابر تمامی خطرات احتمالی هنگام مرورگردی در اینترنت محافظت می کند.

از حریم خصوصی خود محافظت کنید

سایبر وی پی ان احترام زیادی برای حریم خصوصی کاربرانش قائل است. و به هیچ عنوان سوابق مرور آن ها را ذخیره نمی کند و یا اطلاعات خصوصی آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد.
همچنین این برنامه بر فعالیت آنلاین شما هیچ گونه نظارتی را انجام نمی دهد. در نتیجه می توانید با خیالی راحت به کمک این برنامه به مرورگردی در سراسر جهان بپردازید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *