دانلود لینک مستقیم برنامه CypherNet VPN + رایگان


دانلود لینک مستقیم برنامه CypherNet VPN + رایگان

دانلود فیلتر شکن قوی CypherNet VPN برای اندروید

فیلتر شکن CypherNet VPN یکی از بهترین برنامه های موجود در بازار می باشد. که شما می توانید با دانلود و نصب آن از تمامی خدمات محدود شده استفاده کنید. چرا که این برنامه قدرت و سرعت لازم برای دسترسی به انواع خدمات جهانی را برای شما حتی در صورت فیلترینگ شدید فراهم می کند. شما می توانید این برنامه را از طریق لینک های مستقیم از سایت های معتبر و برنامه گوگل پلی دانلود و نصب کنید. و پس از نصب وارد برنامه شوید و با متصل شدن به سرور های آن، صاحب اینترنت نامحدود شوید.

استفاده از خدمات فیلتر شده با برنامه CypherNet VPN

با استفاده از این فیلتر شکن قدرتمند می توانید از تمامی خدمات مسدود شده برخوردار شوید. برای مثال می‌ توانید به‌ راحتی برنامه هایی نظیر تلگرام و اینستاگرام، که شبکه‌ های اجتماعی محبوب هستند را رفع انسداد کنید و از خدمات آن ها برخورد شوید. همچنین می توانید برای سرگرمی خود به تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالاترین کیفیت و بدون سانسور از سایت های بین المللی فیلتر شده بپردازید.

نماگرفت

پنهان کردن آدرس IP

این فیلتر شکن برای افزایش امنیت شما هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت موقعیت جغرافیاییتان را به صورت پنهان در می آورد. و این کار را از طریق قرار دادن یک آی پی جدید و جایگزین کردن آن با موقعیت شما انجام می دهد. در نتیجه هنگامی که شما با این فیلتر شکن در اینترنت گشت و گذار می کنید. به هیچ عنوان سوابق مرورتان قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود. و می توانید بدون نگرانی در اینترنت گشت و گذار کنید.

رایگان بودن تمامی خدمات برنامه CypherNet VPN

یکی از خصوصیت‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که تمامی خدماتش کاملاً رایگان هستند. و برای اینکه شما بتوانید از آن ها استفاده کنید لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید. ولی با این وجود این برنامه سرعت و قدرت بسیار بالایی را در اختیار شما می‌ گذارد. و وقتی به سرور های آن متصل می‌ شوید به هیچ عنوان اتصال شما قطع نمی‌ شود. که این نکته باعث شده است این برنامه امتیاز بالایی را کسب کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *