نصب وی پی ان رایگان Dali VPN برای تلگرام


نصب وی پی ان رایگان Dali VPN برای تلگرام

دانلود فیلتر شکن قدرتمند و سریع Dali VPN از گوگل پلی

یکی از نیازهایی که هیچ کاربری نمی‌ تواند آن را انکار کند. یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند است .چرا که شرایط حال حاضر کاربران را مجبور کرده است، که از این برنامه ‌ها استفاده کنند. در غیر این صورت به بسیاری از خدمات امکان دسترسی نخواهند داشت.
این برنامه ‌ها در بازار به شدت افزایش پیدا کردند و تعداد زیادی از آن ها در بازار موجود می‌ باشد. یکی از این فیلتر شکن‌ ها Dali VPN نام دارد. که از خدمات وی پی ان نسبتا مناسبی برخوردار است.

Screenshot image

فعالیت در کشور بدون ردیابی

این برنامه دارای قابلیتی است که به شما این امکان را خواهد داد. بتوانید به صورت کاملاً ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنید و از انواع خدمات مسدود شده بهره‌ مند شوید. این ویژگی به گونه ‌ای عمل می‌ کند که تمامی فعالیت ‌های آنلاین شما را غیر قابل ردیابی و شناسایی می کند.

ویژگی های اصلی برنامه Dali VPN

سرور های جهانی در نقاط مختلف جهان
قابلیت مرور ناشناس
امنیت سایبری مناسب
رایگان و بدون نیاز به هزینه
دارای خدمات نامحدود
بدون نیاز به ثبت نام

فیلتر شکنی رایگان و در دسترس عموم

این برنامه برای ارائه خدمات به کاربران هزینه‌ ای را دریافت نمی ‌کند و شما می‌ توانید به صورت کاملا رایگان این برنامه را بدون هزینه کردن از طریق برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات آن برای دور زدن محدودیت ‌ها بهره ‌مند شوید.

Screenshot image

استفاده ساده و راحت از Dali VPN با یک کلیک

این برنامه به گونه ‌ای طراحی شده است که تمامی کاربران می‌ توانند بدون هیچگونه مشکلی از آن استفاده کنند. و به راحتی به سرور های قدرتمند این برنامه بدون اینکه نیاز به ثبت نام کردن داشته باشند، متصل شوند.

این برنامه امتیاز متوسط رو به پایینی را از کاربران دریافت کرده است که نشان از خدمات معمولی برنامه دارد. به طور کلی این برنامه امتیاز ۳.۷ را در گوگل پلی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *