دانلود فیلتر شکن‌‌ DarkFire VPN برای ویندوز + لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن‌‌ DarkFire VPN برای ویندوز + لینک مستقیم

فیلتر شکن اندرویدی دارک فایر وی پی ان رایگان

تمامی کاربران به علت زیاد شدن فیلترینگ ها، نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع برای مقابله با این مشکل بزرگ دارند. و یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار برای استفاده روزانه فیلتر شکن DarkFire VPN می باشد. شما می توانید این برنامه را از طریق اپلیکیشن گوگل پلی و یا لینک های مستقیم دانلود و نصب کنید. تا از خدمات موجود در آن برای دور زدن محدودیت های اینترنتی استفاده کنید. و از اینترنتی بدون فیلترینگ و محدودیت های گوناگون لذت ببرید.

دسترسی به تمامی خدمات فیلتر شده با نصب برنامه DarkFire VPN

شما می‌ توانید با متصل شدن به سرور های پرقدرت و پرسرعت این برنامه به کمک سرعت بالا و پایداری که برای شما ایجاد می شود. انواع محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید تا به محتوای سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. این برنامه به شما این امکان را می دهد که در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید. همچنین این برنامه بدون هیچگونه قطعی در اتصال، به شما اینترنتی آزاد و بین‌ المللی را هدیه می کند.

نماگرفت

اتصالی ایمن با رمزگذاری داده ها

یکی از اقدامات امنیتی این برنامه عبور دادن اتصالات شما به منظور برقراری اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ از یک تونل رمزگذاری شده می باشد. شما می توانید به کمک این اتصال مطمئن و قدرتمند به صورت کاملاً خصوصی در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. و از محتوای دلخواهتان در هر سایت و برنامه ‌ای لذت ببرید. چرا که این برنامه به هیچ عنوان اجازه به سرقت رفتن اطلاعات و یا آسیب رسیدن به دستگاه شما را نمی دهد.

حجم مصرفی کم برنامه DarkFire VPN

این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار اینترنت کمتری مصرف می کند. به همین دلیل یک فیلتر شکن بهینه محسوب می‌ شود. و به شما این امکان را می‌ دهد که با مصرف اینترنت کمتر به موارد دلخواه فیلتر شده خود دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *