دانلود فیلتر شکن DarkFire VPN Lite برای اندروید


دانلود فیلتر شکن DarkFire VPN Lite برای اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه‌ دارک فایر وی پی ان لایت با لینک مستقیم

ما می توانیم به کمک یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع از تمامی خدمات موجود در اینترنت حتی خدمات مسدود شده امنیتی نیز استفاده کنیم. فیلتر شکن DarkFire VPN Lite یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاه خود به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن از خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنیم و از مروری نامحدود و پرسرعت لذت ببریم.

رمزگذاری اتصالات خصوصی

یکی از مهم ترین اقدامات برنامه دارک فایر وی پی ان لایت برای افزایش امنیت ما عبور دادن اتصالات ما به منظور برقراری اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ می باشد، از یک تونل رمزگذاری شده می باشد. از این طریق تمام اطلاعات ما خصوصی می شوند و دیگر هیچ فرد ثالثی نمی تواند از طریق نفوذ به اتصالات ما به داده های خصوصی ما دسترسی پیدا کند. پس ما می توانیم با خیالی راحت و آسوده از این برنامه برای گشت و گذار کردن در اینترنت و برخورداری از تمامی خدمات کشور استفاده کنیم.

نماگرفت

برنامه DarkFire VPN Lite دارای رابط کاربری ساده

یکی از مزیت‌ های این فیلتر شکن نسبت به بسیاری از برنامه های موجود در کشور، برخورداری این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی می باشد. این ویژگی سبب می‌ شود که استفاده از این برنامه بسیار راحت تر از فیلتر شکن های دیگر موجود در بازار باشد. پس ما می توانیم به راحتی و تنها با چند ضربه به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شویم و از خدمات اینترنت بین الملل برخوردار شویم. همچنین گفتنی است که این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد که کار ما را بسیار راحت تر و سریع تر می کند.

سرعت بالا و بینظیر سرور های فیلتر شکن DarkFire VPN Lite

این برنامه برای اینکه بتواند قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها را برای ما ایجاد کند، از سرورهای بسیار باکیفیت و پرتعدادی استفاده می‌ کند. این سرور ها که در سراسر نقاط جهان وجود دارند به ما این امکان را می‌ دهند که در هر کجا و هر زمانی بتوانیم با متصل شدن به این سرور ها از سد محدودیت هایی که بر سایت ها و برنامه های مختلف اعمال شده اند عبور کنیم. همچنین سرورهای این برنامه تماما از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برای ما سرعت بالا و اتصالی پایدار را ایجاد می کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *