دانلود فیلتر شکن Dart VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Dart VPN برای اندروید

دانلود دارت وی پی ان نسخه جدید رایگان

امروزه فیلتر شکن ‌ها به ابزاری ضروری برای گشت و گذار کردن در اینترنت تبدیل شده است. چرا که محدودیت‌ های اینترنتی سبب شده ‌اند که شما نتوانید بدون استفاده از این برنامه‌ ها از بسیاری از خدمات بین‌ المللی برخوردار شوید. بنابراین شما باید از یک فیلتر شکن مناسب استفاده کنید. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که در بازار وجود دارد برنامه Dart VPN می باشد.

استفاده آسان از Dart VPN

استفاده از این فیلتر شکن بسیار ساده و آسان می‌ باشد و شما می‌ توانید تنها با یک کلیک به سرور های آن متصل شوید. دلیل این امر ویژگی اتصال خودکار این برنامه است. که سبب می‌ شود شما بدون هیچگونه مشکلی به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

برخورداری از سرور های پرتعداد

این برنامه از سرورهای پرتعدادی برخوردار می‌ باشد. سرور هایی که می‌ توانند سرعت و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را برای شما فراهم کنند. البته گفتنی است که اکثر سرور های آن پولی می‌ باشد و شما باید اشتراک آن را خریداری کنید. اما ۹ عدد از سرور های آن freemium است.

Screenshot image

مروری مطمئن با امنیت عالی

این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است. چرا که اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند که این ویژگی سبب می‌ شود داده ‌های شما هنگام انتقال هیچ خطری متحمل نشود. و بتوانید با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. ضمن اینکه این برنامه هیچگونه اطلاعاتی را جمع آوری نمی‌ کند. اما ممکن است یک سری اطلاعات مانند دستگاه و شناسه را جمع آوری کند.

به صورت کلی این برنامه بیش از ۵۰۰۰ بار دانلود و نصب شده است و توانسته است امتیاز ۴ را از کابران دریافت کند. بنابراین ما می توانیم این برنامه را برای خود نصب و از آن برای دسترسی به سایت های فیلتر شده و حتی برنامه های مختلف مانند تلگرام و یوتیوب بدون پرداخت هزینه استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *