فیلتر شکن جدید DataVPN برای کامپیوتر و گوشی


فیلتر شکن جدید DataVPN برای کامپیوتر و گوشی

دانلود برنامه DataVPN با لینک مستقیم + رایگان

اگر به دنبال فیلتر شکن‌ های جدید هستید تا بتوانید در محیطی خلوت به انجام فعالیت‌ های روزمره خود بپردازید. می‌ توانید فیلتر شکن DataVPN را با خیال راحت نصب کنید. این برنامه تنها ۱۰۰ کاربر دارد و هنوز افراد زیادی این فیلتر شکن را نمی‌ شناسند. بنابراین شما می‌ توانید با نصب کردن این برنامه بر روی دستگاه‌ های خود از خدمات مختلف این فیلتر شکن برای دور زدن فیلترینگ‌ ها استفاده کنید.

سرور های کم تعداد اما پرسرعت

این فیلتر شکن دارای سرور های نامحدودی نمی‌ باشد و تنها چند سرور دارد ولی تمامی این سرورها سرعت بسیار بالایی را برای شما فراهم می‌ کنند.
به گونه‌ای که این برنامه روزانه این سرورها را تست سرعت می‌ کند. تا مطمئن شود که برای شما اتصالی پایدار ایجاد می‌ شود. علاوه بر آن سرعت هر سرور در کنارش نمایش داده شده است. که شما می‌ توانید پرسرعت‌ ترین آن ها را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.

Screenshot image

خرید اکانت پرمیوم در فیلتر شکن DataVPN

علاوه بر سرور های رایگان این فیلتر شکن دارای سرور های پرمیوم می‌ باشد که شما در صورت نیاز می‌ توانید آن ها را خریداری کنید. البته این مورد برای زمانی است که کاربران این فیلتر شکن زیاد شوند و ترافیک بر روی سرور های آن اعمال شود. ولی فعلاً که این برنامه کاربران کمی دارد همان سرور های رایگان می‌ توانند پاسخگوی نیاز شما باشند.

Screenshot image

به صورت کلی با نصب فیلتر شکن DataVPN به صورت رایگان بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و حتی کامپیوتر خود شما می‌ توانید تمام محدودیت‌ ها را از بین ببرید. و در سرتاسر جهان به گشت و گذار بپردازید. همچنین این برنامه این ضمانت را به شما می‌ دهد که از اطلاعات خصوصی و مهم شما محافظت کند و نگذارد کسی متوجه مکان واقعی شما شود. که این کار را با پنهان کردن آدرس آی پی انجام می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *