فعال سازی برنامه DED.IM VPN در گوشی اندروید


فعال سازی برنامه DED.IM VPN در گوشی اندروید

دانلود فیلتر شکن DED.IM VPN با لینک مستقیم

امروزه به دلیل فیلترینگ بیش از حدی که بر اینترنت اعمال شده است نصب کردن یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند برای تمامی افراد به امری ضروری تبدیل شده است. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که می‌ تواند به ما در این راه کمک بسیاری کند و به دلیل خدمات باکیفیتش ما را به تمامی محتواهای مورد نیازمان برساند، فیلتر شکن DED.IM VPN نام دارد.
این برنامه به تازگی به بازار آمده است و تعداد کاربران اندکی دارد. به گونه ای که تنها هزار کاربر از این برنامه استفاده می کنند.

روش استفاده از برنامه DED.IM VPN در هرجا

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنیم، این برنامه دارای تعداد زیادی سرور است. به همین دلیل است که می‌ تواند در هر کجا به ما خدمات وی پی ان را ارائه دهد. و ما را به قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها برساند.
پس ما می‌ توانیم به کمک پوشش جهانی که این برنامه برای ما ایجاد می‌ کند. در هر مکان و هر لحظه ‌ای به فیلتر شکن قدرتمند دسترسی پیدا کنیم.

مهم ترین خصوصیت حفاظتی فیلتر شکن DED.IM VPN

این برنامه به کمک خدمات امنیتی بسیار باکیفیتی که دارد برای ما بهترین امنیت حریم خصوصی را فراهم کرده است.
علاوه بر آن گفتنی است که این برنامه تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی‌ کند. تا ما بتوانیم با خیال راحت از خدمات این فیلتر شکن ایمن، استفاده کنیم.

با این فیلتر شکن به سادگی اتصال خود را ایجاد کنید!

این برنامه همچنین از یک رابط کاربری بسیار مناسب و حرفه ‌ای برخوردار است. که خدمات بسیار جالبی را در یک محیط ساده و کاربردی در اختیار ما قرار می‌ دهد.
همچنین ما می‌ توانیم به راحتی وارد لیست سرور های برنامه شویم و سرور مورد نظر خود را انتخاب کنیم.
ضمن اینکه این برنامه دارای قابلیتی است که به ما سرعت دانلود و آپلود هنگام برقراری اتصال را نشان می دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *