دانلود فیلتر شکن Delta Vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Delta Vpn با لینک مستقیم

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن دلتا وی پی ان

امروزه به دلایل گوناگونی محدودیت‌های زیادی بر اینترنت اعمال شده است. این محدودیت، سبب شده است که بسیاری از کاربران نتوانند به تمامی خدمات اینترنت دسترسی داشته باشند. بنابراین باید به دنبال راه حلی برای حل این مشکل گشت. برنامه Delta Vpn فیلتر شکنی پرسرعت و با قدرت بالاست. که راه حل مشکلات کاربران است. شما با استفاده از این برنامه می توانید محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت را دور بزنید. و به راحتی به تمامی محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. شما به کمک این برنامه می توانید به راحتی از شبکه‌ های اجتماعی فیلتر شده استفاده کنید و از خدمات این برنامه ها بهره مند شوید.

سرعت بالای برنامه Delta Vpn

یکی از امتیازات و ویژگی های خوب این برنامه سرعت بسیار بالای آن می باشد. این سرعت بالا به واسطه سرور های متعدد و پر تعداد این برنامه فراهم میشود. این سرور ها که در سراسر کشورهای دنیا پراکنده شده اند. با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران سبب می‌شوند که برای آنها پهنای نامحدود و سرعت بی نظیر فراهم شود. شما با استفاده از سرعت بسیار بالای این برنامه تجربه بی نظیر از یک اتصال پایدار و همچنین یک اینترنت نامحدود و پرسرعت را خواهید داشت.

Screenshot image

مرور ناشناس و ایمن با برنامه Delta Vpn

از دیگر ویژگی های مهم این فیلتر شکن محبوب، امنیت بسیار بالای آن می باشد. این برنامه در راستای ایجاد امنیت برای کاربران اقدامات گوناگونی انجام می دهد. یکی از مهمترین این اقدامات فراهم کردن بستری است. که به کمک آن کاربر میتواند مروری ناشناس و ایمن داشته باشد. دلتا وی پی ان برای این منظور آی پی حقیقی کاربران خود را پنهان میکند. و آی پی سروری که کاربران به آن متصل هستند را به عنوان آی پی حقیقی آنها معرفی می‌کند. بدین صورت دیگر فعالیت‌ های آنلاین کاربران قابل ردیابی نخواهد بود. درنتیجه قابلیت مروری ناشناس و ایمن برای آنها فراهم می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *