دانلود فیلتر شکن نامحدود Deutsche VPN از گوگل پلی


دانلود فیلتر شکن نامحدود Deutsche VPN از گوگل پلی

اتصال به برنامه قوی Deutsche VPN برای رفع فیلترینگ

همه کاربران در اینترنت با یک مشکل مشترک مواجه هستند و آن هم محدودیت‌ های شدیدی است که بر اینترنت کشور اعمال شده است. این محدودیت‌ ها باعث شده است که کاربران نتوانند به بسیاری از خدمات مهم بین‌ المللی دسترسی داشته باشند. بنابراین استفاده از یک ابزار مناسب که بتواند قدرت لازم برای حل این مشکل را به شما هدیه کند، امری واجب و ضروری خواهد بود. و برنامه هایی مانند Deutsche VPN برای همین منظور به بازار وارد شده ‌اند. تا به شما برای دسترسی به خدمات بین المللی فیلتر شده کمک کنند و امکان دسترسی به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت را هدیه کنند.

سرور های موجود در برنامه Deutsche VPN

این برنامه یک فیلتر شکن آلمانی است که دارای تعداد بسیار زیادی سرور در کشور آلمان می‌ باشد. و می‌ تواند شما را از طریق همین سرور ها به قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها برساند.
شما با متصل شدن به یکی از این سرور ها خواهید توانست حتی محدودیت‌ های شدید اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن از بین ببرید. و به خدمات مورد نیازتان در این برنامه ‌ها دسترسی پیدا کنید.

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات برنامه Deutsche VPN

همانطور که در تصویر مشاهده می‌ کنید شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیاز به ثبت نام کردن و ثبت اطلاعات خود دارید. تا پس از آن بتوانید از خدمات فیلتر شکن ایده آل برخوردار شوید.

Screenshot image

Screenshot image

امنیت فوق العاده بالا و مطمئن

این برنامه همچنین از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید با خیال راحت در اینترنت گشت و گذار کنید. یکی از مهم ترین اقدامات این برنامه برای افزایش امنیت شما رمزگذاری داده ‌ها هنگام انتقال است. که تاثیر بسیار زیادی در امنیت سایبری شما دارد.
همچنین این برنامه قابلیتی دارد که به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید داده‌ های ذخیره شده در این برنامه را حذف کنید. تا بدون هیچ نگرانی از لو رفتن فعالیت ‌های آنلاین خصوصیتان، در اینترنت گشت و گذار کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *