روش خرید اکانت پرمیوم وی پی ان dfndr VPN


روش خرید اکانت پرمیوم وی پی ان dfndr VPN

دانلود فیلتر شکن dfndr VPN برای اندروید جدید

یکی از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که برای دور زدن محدودیت ‌ها می‌ توانید از آن استفاده کنید. برنامه dfndr VPN می‌ باشد که از قدرت و سرعت مناسب برای رفع بسیاری از محدودیت ‌ها برخوردار است. و می‌ توانید با نصب آن از خدمات باکیفیت وی پی ان استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای استفاده از ویژگی های این برنامه، باید آن را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

امکان اتصال به انواع اینترنت همراه و وای فای

شما می‌ توانید به کمک هر نوع اتصالی که در اختیار دارید به سرور های برنامه متصل شوید و از قدرت کافی برای رفع محدودیت ‌های اینترنتی برخوردار شوید. چرا که کیفیت سرور های برنامه به گونه ‌ای است که با تمامی ‌اینترنت ها فعال می‌ باشد و قدرت کافی را برای شما ایجاد خواهد کرد.

نحوه اتصال به فیلتر شکن dfndr VPN فقط با گزینه خودکار:

برای اتصال به سرور های این برنامه شما تنها می‌ توانید از طریق اتصال خودکار اقدام کنید و امکان اتصال دستی برای شما در این برنامه وجود نخواهد داشت.
پس تنها کاری که برای متصل شدن به سرور ها باید انجام دهید زدن دکمه اتصال است. پس از زدن دکمه به صورت کاملاً اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار به سرور های موجود در برنامه متصل خواهید شد. گفتنی است اتصال شما به بهترین سرور موجود برقرار می شود.

خرید اکانت های مختلف پرمیوم

برنامه dfndr VPN دارای خدمات پرمیوم نیز می‌ باشد که با توجه به مدت زمانی که می‌ خواهید از آن استفاده کنید تفاوت قیمت دارند. یعنی سرور های اختصاصی را می‌ توانید تا مدت زمانی مشخص استفاده کنید. و با متصل شدن به آن ها از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار شوید.

درخواست پشتیبانی با ایمیل

همچنین این برنامه دارای یک تیم پشتیبانی است که شما می‌ توانید از طریق ایمیل با آن ها ارتباط بگیرید و مشکل خود را به اشتراک بگذارید. تا پس از بررسی‌ های لازم، پاسخ و راه حل را از تیم پشتیبانی دریافت کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *