فیلتر شکن Diganta VPN برای کاربران آیفون با لینک مستقیم


فیلتر شکن Diganta VPN برای کاربران آیفون با لینک مستقیم

نصب Diganta VPN به صورت رایگان برای استفاده از اینستاگرام

فیلتر شکن‌ ها ابزاری ضروری هستند که روز به روز کارکردشان برای کاربران بیشتر می‌ شود. دلیل این امر افزایش شدت محدودیت‌ ها است. که روزانه گستره بیشتری از خدمات اینترنتی را در بر می‌ گیرد. و آن ها را از دسترس کاربران خارج می‌ کند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که شما می‌ توانید به راحتی آن را از گوگل پلی دریافت کنید. و از خدماتش برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید، فیلتر شکن Diganta VPN می‌ باشد.

فیلتر شکنی قدیمی که ممکن است کار نکند:

از آنجایی که این برنامه آخرین به روز رسانی‌اش برای تاریخ ۲۱ تیر سال ۱۴۰۰ می‌ باشد. ممکن است که قادر به دور زدن محدودیت های حال حاضر نباشد. چرا که شدت محدودیت ‌ها در آن سال‌ ها به اندازه حال حاضر نبوده است. بنابراین ممکن است با افزایش شدت محدودیت‌ ها قدرت این برنامه به اندازه کافی بالا نباشد. تا بتواند این محدودیت‌ ها را نیز که به تازگی بر اینترنت اعمال شده است را دور بزند.

Screenshot image

Screenshot image

با نصب Diganta VPN امنیت فوق العاده عالی را دریافت کنید:

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که علاوه بر آنکه به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اطلاعات خصوصی ما را ذخیره نمی ‌کند. و آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد. بلکه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. تا بالاترین حد امنیت برای شما فراهم باشد.

روش استفاده از خدمات برنامه Diganta VPN

طبق عکس‌ هایی که از برنامه مشاهده شده است. شما برای استفاده از خدمات موجود در این برنامه نیاز به داشتن یک اکانت می‌ باشید. تا بتوانید با وارد کردن اطلاعات آن از خدمات این برنامه برخوردار شوید.
این برنامه به طور کلی تنها ۱۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و نظری در مورد این فیلتر شکن موجود نیست.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *