دانلود نسخه جدید فیلتر شکن DIGI VPN + رایگان


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن DIGI VPN + رایگان

برنامه دیجی وی پی ان بدون محدودیت

برنامه DIGI VPN از جمله فیلترشکن های خوب و پرسرعت موجود در بازار می باشد که میتواند با شکستن قفل سایت های مسدود شده به شما در دور زن محدودیت های اینترنتی و دسترسی به محتوای دلخواهتان کمک کند. شما با استفاده از این برنامه میتوانید به اینترنت جهانی دسترسی داشته باشید و تمامی کار های روزمره خودتان را با استفاده از آن به آسانی انجام دهید. برای مثال میتوانید از آن برای تماشای آنلاین فیلم و سریال با بهترین کیفیت و بدون قطعی استفاده کنید و از سرعت بالایی که برای شما فراهم شده است لذت ببرید. رضایت کاربران برای این برنامه اولویت است و اقدامات بسیاری را به همین منظور انجام میدهد. از همین رو این برنامه از امتیاز بالایی در میان کاربران برخوردار است.

فیلترشکن DIGI VPN بهترین گزینه برای شبکه های اجتماعی

یکی از مهم ترین برنامه هایی که در کشور ایران به دلیل محدودیت ها استفاده از آن ها ممکن نیست شبکه های اجتماعی میباشد. این برنامه ها امکان ارتباط آنلاین افراد با یکدیگر را فراهم میکند. دیجی وی پی ان با قدرت و سرعت بی نظیری که دارد با متصل کردن شما به یکی از سرورهای پرسرعتش امکان استفاده از این برنامه ها نظیر واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام و … را برای شما فراهم میکند. از این رو این وی پی ان یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده کردن از این شبکه های اجتماعی میباشد.

نماگرفت

سرعت بالای فیلتر شکن DIGI VPN

از دیگر مزایای این برنامه میتوان به سرور های پر تعداد آن که در سراسر جهان پخش شده اند اشاره نمود. مزیت این سرور های پرتعداد این است. که علاوه بر ایجاد یک پوشش جهانی که موجب افزایش سرعت شما میشود. سبب میشود که اگر به هر دلیلی یکی از سرور ها از دسترس خارج شد توسط سرور دیگر جایگزین شود. بدین ترتیب سرور های این برنامه باعث افزایش سرعت و پهنای باند شما میشوند. همچنین به همین دلیل که از سرعت بالایی برخوردار هستند اتصالی پایدار و بدون قطعی را برای شما فراهم میکنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *