دانلود نسخه جدید فیلتر شکن DingoVPN با لینک مستقیم


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن DingoVPN با لینک مستقیم

دانلود برنامه دینگو وی پی ان برای اندروید

امروزه نیاز کاربران به یک فیلتر شکن کاربردی بسیار افزایش پیدا کرده است. چرا که محدودیت‌ های اینترنتی در ایران بسیار افزایش پیدا کرده اند. در نتیجه شما نیاز دارید که حتما یک فیلتر شکن قوی را داشته باشید. گزینه های زیادی وجود دارند و یکی از آن ها فیلتر شکن DingoVPN می باشد.

این برنامه یک فیلتر‌ شکن قوی می‌ باشد که خدمات وی پی ان را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد که شما می‌ توانید آن را به راحتی از گوگل پلی دانلود کنید. ضمن اینکه این برنامه بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران دانلود شده است و توانسته است امتیاز ۴.۲ را دریافت کند.

Screenshot image

سرور های متعدد در فیلتر شکن DingoVPN

سرور های این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن‌ های دیگر پرتعداد تر می‌ باشد. در نتیجه ترافیک کاربران بر این سرور ها پراکنده می‌ شود. و این برنامه دچار افت سرعت و کیفیت نخواهد شد. پس شما می‌ توانید هنگام استفاده از این برنامه مروری یکنواخت را تجربه نکنید.
همچنین این سرور ها یک پوشش جهانی را برای شما ایجاد می‌ کنند که باعث می‌ شود اتصالی پایدار و پرسرعت برای شما فراهم شود.

رابط کاربری ساده و راحت

به دلیل اینکه این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. استفاده کردن از آن برای شما بسیار آسان خواهد بود. همچنین گفتنی است که این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می‌ باشد. که سبب می‌ شود مسیر اتصال شما به سرور ها بسیار کوتاه ‌تر شود. و شما بتوانید تنها با یک کلیک به سروری قدرتمند و پرسرعت متصل شوید.

خدمات رایگان در برنامه DingoVPN

این برنامه دارای خدمات رایگان می‌ باشد، اما شما می‌ توانید اکانت پریمیوم آن را خریداری کنید. تا از سرور های اختصاصی‌تر و پرسرعت‌ تر برخوردار شوید. ضمن اینکه با خریدن و باز کردن یک اکانت می‌ توانید دو نفره از آن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *