دانلود Doctor VPN برای اندروید


دانلود Doctor VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن دکتر با لینک مستقیم

دانلود Doctor VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز یه دکتر براتون اوردیم که امیدواریم مشکل فیلترینگ رو برامون حل کنه!

این وی پی ان آقای دکتر درواقع یه وی پی ان تر و تمیز و شسته رفته است در نظر اول که خب یسری نقاط ضعف داره! از اولین نقاط ضعفش میشه گفت که این وی پی ان امسال یعنی سال 2023 هنوز آپدیت نداده و این برای مخصوصا یه وی پی ان اصلا اتفاق خوشایندی نیست! همونطور که میدونید، وی پی ان ها در کشور ما دونه دونه از کار میفتن و ما باید منتظر آپدیت ها و به روز رسانی هاشون باشیم تا شاید دوباره قابل استفاده باشن! این اتفاق برای وی پی ان های رایگان بیشتر هم هست! به همین خاطر این احتمال وجود داره که این وی پی ان هم تا الان از کار افتاده باشه!

نقطه ضعف بعدی آمار این وی پی انه! این وی پی ان در گوگل پلی از زمان انتشارش تا الان تقریبا حدود ده هزار تا دانلود فعال داشته و در پی اون، از کاربرها نمره 3.8 از 5 رو دریافت کرده که هیچکدوم از این دو تا عدد برای یه وی پی ان آمار خوبی به شمار نمیان!

البته خب ویژگی های مثبتی هم انگار در این وی پی ان وجود داره. مثلا اینکه این وی پی ان ادعا میکنه میتونه پینگ شما رودر بازی های آنلاین کاهش بده و سرعت شما رو افزایش! یا مقلا اینکه وقتی قسمت دسترسی های این وی پی ان رو مشاهده میکنید متوجه میشید هیچ دسترسی غیر عادی در این وی پی ان از گوشی شما درخواست نشده و همه دسترسی ها فقط مربوط به دسترسی پایه ای مثل اتصالات شبکه موبایلتون هستن.

در کل این وی پی ان از طرف ما به شما پیشنهاد نمیشه و ازش انتظار نمیره که عملکرد خوبی داشته باشه ولی، خب اگر مایل به دانلود و نصب این وی پی ان هستید میتونید با مراجعه به گوگل پلی این وی پی ان رو دانلود کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *