دانلود فیلتر شکن Domino VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن Domino VPN برای ویندوز

دانلود دومینو وی پی ان برای گوشی همراه

محدودیت‌ های اینترنتی در کشور ما به شدت افزایش پیدا کرده‌ اند و شما برای گشت و گذاری آزاد در اینترنت به فیلتر شکنی قدرتمند نیاز دارید. یکی از فیلتر شکن ‌هایی که امروزه در بازار وجود دارد. و شما می‌ توانید از آن برای دور زدن فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت استفاده کنید. برنامه Domino VPN می باشد. این برنامه با ارائه خدمات مناسب می تواند سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ها را فراهم کند.

ارائه خدمات رایگان

استفاده از خدمات موجود در این برنامه برای شما کاملاً رایگان می‌ باشد. و شما نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از آن ها ندارید. همچنین گفتنی است که تمامی خدمات موجود در این برنامه به صورت نامحدود به شما ارائه می‌ شود. و پهنای باند این برنامه به صورت نامحدود است.

Screenshot image

وجود سرور های پرتعداد در برنامه Domino VPN

این برنامه از تعداد زیادی سرور در سراسر نقاط جهان برخوردار است. که این ویژگی سبب می‌ شود تا یک پوشش جهانی برای شما پدید بیاید. همچنین این امکان را به شما می‌ دهد تا در هر کجا که هستید. به یکی از سرور های پرقدرت برنامه متصل شوید. و سرعت و قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها و استفاده از خدمات موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده، برخوردار شوید.

حریم خصوصی برنامه Domino VPN در چه حدی است؟

این برنامه از لحاظ تامین امنیت سایبری وضعیت خوبی دارد. چرا که اتصالات ما را رمزگذاری می‌ کند. ‌در نتیجه داده های ما هنگام انتقال کاملاً در شرایط ایمن منتقل خواهند شد. اما از لحاظ حریم خصوصی امنیت این برنامه اصلاً کافی نیست. چرا که سیاست‌ های این برنامه یک سری از اطلاعات خصوصی شما را جمع آوری می‌ کند. اطلاعاتی مانند فعالیت‌ ها، مکان دستگاهتان و چندین مورد دیگر و متاسفانه آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد. که این ویژگی امنیت حریم خصوصی شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *