دانلود برنامه رایگان Domi VPN برای پابجی آنلاین


دانلود برنامه رایگان Domi VPN برای پابجی آنلاین

نصب فیلتر شکن Domi VPN نسخه جدید از گوگل پلی

شما می توانید فیلتر شکن Domi VPN را از طریق گوگل پلی دانلود و بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید. تا به وسیله آن بتوانید تمام سایت‌ های فیلتر شده و حتی اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب را رفع فیلتر کنید. و به سادگی به خدمات موجود در آن ها دسترسی پیدا کنید.

۱_ نصب و اتصال رایگان برنامه Domi VPN

این فیلتر شکن یکی از برنامه های رایگان موجود در گوگل پلی است. که از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. و شما نیازی به پرداخت هزینه جهت بهره‌ مندی از خدمات موجود در این برنامه را ندارید. بلکه می‌ توانید به سادگی و بدون هیچگونه مشکلی از خدمات موجود در این برنامه برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها استفاده کنید.

Screenshot image

۲_ بدون محدودیت در استفاده

شما هنگامی که این برنامه را نصب می‌ کنید. هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن نخواهید داشت. یعنی محدودیت حجمی و حتی زمانی برای این فیلتر شکن تعریف نشده است. و شما می‌ توانید در هر زمان و به هر مقدار که می‌ خواهید از سرور های این برنامه استفاده کنید.

۳_ سرور های جهانی و سریع

این برنامه از تعداد بالایی سرور برخوردار است. این ویژگی باعث می‌ شود که اتصالی که برای شما ایجاد می‌ شود پایدار باشد. چرا که به دلیل عدم شلوغ بودن سرور ها سرعتی که برای شما فراهم می‌ شود بسیار بالاتر از فیلتر شکن‌ های دیگر خواهد بود. ضمن اینکه پینگ شما کاهش پیدا خواهد کرد.

Screenshot image

۴_ برنامه Domi VPN مناسب برای بازی های آنلاین

از آنجایی که این برنامه پینگ شما را کاهش می‌ دهد گزینه‌ای مناسب برای انجام بازی ‌های آنلاین فیلتر شده و حتی فیلتر نشده می‌ باشد. چرا که با کاهش پینگ شما بهترین تجربه ممکن از یک گیم پلی زیبا و روان را به شما هدیه خواهد کرد. تا بتوانید با هر فردی در هر کشوری که می خواهید با بهترین سرعت بازی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *