دانلود فیلتر شکن Dora VPN با سرعت بسیار بالا برای آیفون


دانلود فیلتر شکن Dora VPN با سرعت بسیار بالا برای آیفون

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن دورا وی پی ان با لینک مستقیم

شما با دانلود کردن Dora VPN که یک فیلتر شکن با قدرت بسیار بالا می باشد. می توانید به راحتی از تمامی امکانات موجود در اینترنت استفاده کنید. این برنامه که به عنوان دستیار اینترنتی شما عمل میکند، با سرعت بسیار بالایی که دارد تمامی محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده برا اینترنت را دور میزند. و برای شما تجربه ای بی نظیر از یک مرور ایمن و پرسرعت و همچنین بدون محدویت را به ارمغان می آورد. یکی از مهم ترین کاربرد های این برنامه رفع فیلترینگ اعمال شده بر شبکه های اجتماعی می باشد. یعنی شما می توانید به کمک این برنامه از تمامی خدمات برنامه ها نظیر تلگرام، اینستاگرام و … که تا پیش از این از آن ها محروم بودید، استفاده کنید.

حریم خصوصی فیلتر شکن Dora VPN

این برنامه با وجود اینکه کاملا رایگان است، از امنیت بالایی برخوردار است. و این اطمینان را به شما می دهد که اطلاعات شما کاملا محفوظ بماند. با این حساب می توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی از این برنامه استفاده کنید. و به کمک این فیلتر شکن بینظیر از سایت ها و برنامه های مختلف استفاده کنید. این برنامه متعهد میشود که به هیچ عنوان هیچ مقدار از اطلاعات و سوابق مرور شما را ذخیره نکند. و یا در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهد. همچنین این برنامه به هیچ عنوان بر فعالیت های آنلاین شما نظارت نمیکند.

Screenshot image

اتصال راحت و ایمن

یکی از مزیت ها و نقاط قوت خوب این وی پی ان این است که بدون اینکه نیاز به ثبت نام داشته باشید. می توانید این برنامه را دانلود کرده و با اجرا کردن آن و با چند کلیک ساده به آن متصل شوید. و به صورت نامحدود از تمامی سرویس های این فیلتر شکن بی نظیر استفاده کنید. و تمامی برنامه ها و سایت هایی که فیلتر هستند را با دورا وی پی ان رفع فیلترینگ کنید. و از خدمات آن ها برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *