نسخه جدید برنامه Dor VPN برای گوشی آیفون


نسخه جدید برنامه Dor VPN برای گوشی آیفون

رفع فیلتر اینستاگرام با نصب فیلتر شکن رایگان Dor VPN

یکی از جدید ترین فیلتر شکن‌ ها با تعداد کاربران بسیار کم فیلتر شکن Dor VPN می‌ باشد. که به صورت رایگان در گوگل پلی قرار دارد. و شما می‌ توانید با سرچ کردن نام این برنامه، به راحتی آن را برای خود نصب کنید. و از خدماتی که این فیلتر شکن در اختیار شما می‌ گذارد استفاده کنید.
ما در اینجا می‌ خواهیم چند تا از مهم‌ ترین ویژگی‌ های این برنامه را برای شما نام ببریم. تا بتوانید با خیال راحت این برنامه را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید.

Screenshot image

روش های اتصال به فیلتر شکن Dor VPN

۱_ اتصال خودکار: اولین ویژگی که این فیلتر شکن و اکثر وی پی ان‌ ها دارند، اتصال خودکار می‌ باشد. که شما با لمس کردن این گزینه می‌ توانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به این برنامه و در اصل به یکی از سرور های پرسرعت آن متصل شوید. و با خروج از برنامه محدودیت‌ های موجود در کشورتان را از بین ببرید. همچنین برای قطع اتصال کافی است دوباره بر روی همین گزینه کلیک کنید.

۲_ اتصال دستی : اگر خودتان بخواهید به کشور دلخواهتان متصل شوید این عمل برای شما امکان‌ پذیر است. به صورتی که می‌ توانید به سرور های این برنامه مراجعه کنید. و با مقایسه آن ها بر اساس سرعت و پینگ به یکی از آن ها متصل شوید و فعالیت‌ های دلخواهتان را انجام دهید. البته این عمل ممکن است کمی زمان از شما بگیرد.

همانطور که گفته شد برنامه Dor VPN جدید است و سازندگان آن آپدیت‌ های جدیدی برای این برنامه ارائه می‌‌ کنند. که بهتر است شما این برنامه را آپدیت کنید. چون در ورژن جدید آن خدمات بهتری قرار دارد و سرور های آن افزایش پیدا می‌‌ کنند.
به صورتی که فعلاً در کشور هایی مانند ژاپن، هلند، فنلاند، روسیه و فرانسه سرور دارد. ولی در ادامه قطعاً کشور های بیشتر و سرور های نامحدود‌ تری را در اختیار شما می‌ گذارد تا بتوانید به تمام موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *