دانلود فیلتر شکن dot vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن dot vpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن رایگان dot vpn

برنامه don vpn از آن دسته فیلتر شکن هایی است که تمامی خدماتی که شما برای دسترسی به یک اینترنت نامحدود نیاز دارید را به شما ارائه میکند.

شما با استفاده از دات وی پی ان میتوانید به راحتی به تمامی سایت ها و برنامه هایی که دسترسی به آن ها محدود شده است دسترسی پیدا کنید و از محتوای آن ها استفاده کنید.

پشتیبانی قوی dot vpn

این برنامه از یک تیم پشتیبانی قوی و بی نظیر برخوردار میباشد که امادگی این را دارند که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشکلات شما باشند. در این صورت هیچ گاه در طولانی مدت مشکلی در اتصال خود توسط سرور ها نخواهید داشت.

حجم اشغالی کم فیلتر شکن دات

برخلاف تصورات شما حجم این برنامه با وجود خدماتی که ارائه میکند بسیار کم بوده و فضای زیادی از حافظه موبایل شما را اشغال نخواهد کرد. بنابراین می توانید این برنامه را با لینک های مستقیم دانلود ‌و‌ به سرعت استفاده کنید.

سرور هایی در سراسر دنیا

در این فیلتر شکن سرور هایی در ایالات متحده، بریتانیا، ژاپن، سنگاپور، آلمان، فرانسه، هلند، کانادا، سوئیس، و… وجود دارد. که سراسر جهان را پوشش داده است. می توانید با اتصال به آن ها موقیعت مکانی خود را پنهان و‌ مروری ایمن را تجربه کنید.
مزیت وجود سرور های متعدد این است علاوه بر ارائه خدمات بهتر اگر مشکلی در یکی از سرور ها رخ دهد شما میتوانید آن را با سرور دیگر جایگزین کنید.

Screenshot image
امنیت بسیار بالا dot vpn

این برنامه آدرس IP حقیقی شما را پنهان می کند و اتصالات اینترنت شما را رمزگذاری می کند. به همین علت با روشن کردن برنامه وای فای های عمومی را به یک شبکه خصوصی تبدیل می شود. چرا که برنامه آن را رمزگذاری میکند. و به رفع انسداد سایت ها و برنامه ها در هر کجا کمک می کند. تا بتوانید به صورت ایمن و ناشناس به هر محتوای محدود شده دسترسی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *