دانلود فیلتر شکن رایگان double VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان double VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن double VPN نسخه جدید

انتخاب یک فیلتر شکن مناسب و قدرتمند بسیار مهم می‌ باشد. چرا که با افزایش شدت محدودیت‌ ها بسیاری از خدمات برای شما غیر قابل دسترس هستند. و تنها هنگام استفاده از یک فیلتر شکن مناسب می‌ توانید به آن ها دسترسی پیدا کنید.
گزینه‌ های زیادی در بازار وجود دارند که یکی از آن ها فیلتر شکن double VPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن را به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

آیا برنامه double VPN خدمات نامحدود ارائه می کند؟!

شما برای استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی ندارید و می‌ توانید به راحتی در هر کجا و هر زمانی به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید. تا بتوانید به سادگی از خدمات مسدود شده در کشورتان برخوردار شوید.

Screenshot image

رابط کاربری مناسب

به دلیل رابط کاربری مناسب و ساده این برنامه استفاده کردن از خدمات موجود در این برنامه بسیار ساده می‌ باشد. و شما می‌ توانید تنها با یک کلیک به سروری قدرتمند و سریع متصل شوید. در این صورت می توانید وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید و از آن لذت ببرید.

سرور های قدرتمند جهانی

سرور های موجود در این برنامه طبق ادعای سازندگان از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و می‌ توانند انواع محدودیت‌ ها را به راحتی برای شما کنار بگذارند. تا با متصل شدن به یکی از آن ها شما به خدمات موجود در سایت ها و برنامه های فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image

تهدید کمتر هنگام نصب برنامه double VPN

با توجه به اینکه داده ‌های شما هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شوند. خطر کمتری هنگام استفاده از این برنامه شما را تهدید خواهد کرد. و شما می‌ توانید با خیالی راحت‌ تر در اینترنت جستجو کنید و از خدمات دلخواهتان استفاده کنید.

این برنامه به طور کلی بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است و توانسته است امتیاز ۳.۳ را از آن ها دریافت کند. که نشان از کیفیت پایین برنامه دارد و عدم رضایت کاربران را نشان می‌ دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *