دانلود فیلتر شکن Dox VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Dox VPN با لینک مستقیم

دانلود برنامه داکس وی پی ان برای اندروید

امروزه فیلتر شکن ‌ها به برنامه ای تبدیل شده اند که همه کاربران نیاز دارند آن را بر روی دستگاه خود نصب داشته باشند. تا بتوانند از این طریق، به روزترین خدمات اینترنتی دسترسی پیدا کنند. چرا که امروزه بسیاری از آن ها فیلتر شده‌ اند و بدون استفاده از فیلتر‌ شکن قابل دسترس نیستند. یکی از برنامه هایی که در بازار وجود دارد و شما می توانید از آن استفاده کنید فیلتر شکن Dox VPN می باشد.

خدمات رایگان

این فیلتر شکن در آپدیت‌ های جدید نسخه رایگان برنامه را نیز قرار داده است. که شما می‌ توانید با متصل شدن به سرور های رایگان، از خدمات این وی پی ان بدون نیاز به هزینه کردن و با سرعت عالی استفاده کنید.

Screenshot image

کیفیت سرعت برنامه Dox VPN

نظری در مورد کیفیت سرعت این برنامه در گوگل پلی ارائه نشده است. بنابراین ما اطلاعات چندانی از این برنامه نخواهیم داشت. اما طبق گفته سازندگان این برنامه، سرعتی که این فیلتر شکن می‌ تواند به شما ارائه کند بسیار بالا خواهد بود. و شما می‌ توانید به کمک آن انواع محدودیت ‌ها را در مدت زمان کوتاهی دور بزنید.

ساپورت کردن از تمامی کشور ها

این برنامه از تمامی کشور ها ساپورت می‌ کند و شما می ‌توانید در هر کجا به سرور های این برنامه متصل شوید. و از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

نحوه استفاده از برنامه Dox VPN

شما برای استفاده کردن از خدمات این وی پی ان نخست باید به سرور های آن متصل شوید. برای متصل شدن به سرور های آن می‌ توانید وارد لیست سرور های موجود شوید. و با توجه به پینگ و سرعت و حتی کیفیت آن‌ ها، سرور مورد نظرتان را به صورت دستی انتخاب کنید و متصل شوید.

حفظ امنیت با رمزگذاری در برنامه Dox VPN

این برنامه اتصالات شما را رمزگذاری می‌ کند و هنگام انتقال داده‌ ها امنیت لازم را برای شما ایجاد می‌ کند. در نتیجه شما می‌ توانید با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید. البته این برنامه یک سری اطلاعات را با افراد ثالث همرسانی می‌ کند. که شما می‌ توانید درخواست حذف این داده‌ ها را بدهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *