روش کار با نسخه مود شده فیلتر شکن DoxyVPN


روش کار با نسخه مود شده فیلتر شکن DoxyVPN

نصب فیلتر شکن DoxyVPN سازگار با انواع اینترنت

فیلتر شکن DoxyVPN برنامه ‌ای است که خدمات وی پی ان را برای کاربران اندروید فراهم کرده است. این خدمات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و شما می‌ توانید به کمک آن ها به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه برای رفع محدودیت‌ ها دچار مشکل شوید. به طور کلی به کمک این برنامه می توانید از تمامی ظرفیت های اینترنت بین الملل برخوردار شوید.

استفاده آسان از خدمات رایگان موجود در برنامه DoxyVPN

شما می‌ توانید به صورت رایگان از خدمات این برنامه استفاده کنید. تا بدون اینکه نیاز به هزینه کردن داشته باشید از سد محدودیت‌ های اینترنتی عبور کنید. اما برای استفاده رایگان از برنامه باید تبلیغات برنامه را نیز تماشا کنید و سپس می‌ توانید از خدمات برخوردار شوید.

نحوه استفاده از سرور های فعال برنامه DoxyVPN

شما تنها می‌ توانید به کمک قابلیت اتصال خودکار به سرور های برنامه متصل شوید و امکان انتخاب دستی سرور ها برای نسخه رایگان وجود ندارد.
پس تنها کاری که می‌ بایست برای انجام فعالیت ‌های آنلاین و فعال‌ سازی برنامه انجام دهید این است که بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا برنامه خود به صورت کاملا اتوماتیک شما را به سروری مطمئن و قدرتمند متصل کند.

بدون شناسایی شدن از DoxyVPN استفاده کنید:

امنیت بالا که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار است توسط این برنامه به خوبی فراهم می‌ شود. به گونه‌ ای که شما می‌ توانید هنگام استفاده از این برنامه با خیالی راحت در اینترنت جستجو کنید. و از انواع خدمات فیلتر شده استفاده کنید.
چرا که این برنامه داده ‌های شما را رمزگذاری می‌ کند و علاوه بر آن از خدمات امنیتی مختلف و به روز جهت افزایش امنیت سایبری برخوردار می‌ باشد.

قابلیت تست سرعت قوی

همچنین این برنامه دارای قابلیتی است که به شما این امکان را می‌ دهد تا هنگام برقراری اتصال سرعت خود را اندازه ‌گیری کنید. تا از این طریق بتوانید انجام فعالیت‌ های آنلاین خود را مدیریت کنید. و همچنین در انتخاب سرور ها بهترین عملکرد را داشته باشید.

Screenshot image 6


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *