دانلود فیلتر شکن Dragon VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Dragon VPN برای گوشی همراه

دانلود دراگون وی پی ان برای کامپیوتر

همانطور که می‌ دانید امروزه نیاز کاربران به یک فیلتر شکن قدرتمند افزایش پیدا کرده است. زیرا بسیاری از خدمات اینترنتی با محدودیت شدیدی مواجه شده‌ اند. گزینه‌ های زیادی در اینترنت وجود دارند یکی از این گزینه ها فیلتر شکن Dragon VPN می باشد.
البته گفتنی است این فیلتر شکن یک برنامه ناشناخته است. که نسبت به کیفیت خدمات آن اطلاعاتی در دسترس نیست. و تمامی خصوصیاتی که به آن اشاره خواهد شد طبق ادعای سازندگانش می‌ باشد.

Screenshot image

سرور های متعدد برنامه Dragon VPN در نقاط مختلف

این برنامه از سرور های متعدد برخوردار است که در سراسر نقاط جهان پراکنده شده‌ اند. در نتیجه یک پوشش جهانی برای شما به وجود خواهد آمد. که به شما این امکان را می‌ دهد تا بتوانید به راحتی به یکی از آن ها متصل شوید. و از اینترنت مورد نیاز خود برای دسترسی به خدمات مسدود شده استفاده کنید.

اتصال ساده به سرور های فیلتر شکن Dragon VPN

از آنجایی که محیط کاربری این برنامه بسیار ساده می‌ باشد استفاده از آن نیز کاری آسان خواهد بود. چرا که از گزینه های اضافی و منو های پیچیده برخوردار نیست. به گونه ‌ای که شما می‌ توانید حتی در صورت عدم تجربه به راحتی از خدمات این برنامه استفاده کنید.

حریم خصوصی مطمئن

امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند بسیار بالا خواهد بود. چرا که دراگون وی پی ان به هیچ عنوان سوابق مرور شما و همچنین اطلاعاتتان را ذخیره نمی کند. علاوه بر آن، این برنامه تحت هیچ شرایطی هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث مبادله نمی‌ کند. که این ویژگی سبب می‌ شود شما بتوانید با خیالی راحت هنگام استفاده از این برنامه در اینترنت گشت و گذار کنید.

به طور کلی استفاده از این فیلتر شکن پیشنهاد نمی ‌شود. چرا که این برنامه یک فیلتر شکن ناشناخته می‌ باشد و اطلاعات گفته شده در مورد این برنامه لزوماً صحیح نیست. بنابراین بهتر است که شما از فیلتر شکن‌ های شناخته شده و امتحان پس داده برای دستگاه خود استفاده کنید. زیرا این برنامه تنها پنج هزار بار دانلود و نصب شده است.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *