اتصال به وی پی ان dream vpnبرای گوشی


اتصال به وی پی ان dream vpnبرای گوشی

دانلود فیلتر شکن dream vpn

جهت رفع خدمات محدود شده و نصب فیلتر شکن‌ ها ما حتماً نباید از وی پی ان‌ های محبوب استفاده کنیم. بلکه گاهی فیلتر شکن‌ های ناشناخته‌ای که حتی اسم آن ها را نشنیده‌ایم، می‌ توانند خدمات بهتری را به ما ارائه کنند. یکی از این فیلتر شکن‌ ها که قطعاً اسم آن را تا الان نشنیده‌اید برنامهdream vpn  می‌ باشد. که با نصب آن بر روی دستگاه‌ های خود می‌ توانید بر تمام سانسورها غلبه کنید.

فیلترشکن dream سرورهای پیشنهادی

وقتی که شما می‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید بهتر است که خودتان به صورت دستی سرورها را انتخاب کنید. و وقتی شما وارد لیست سرورها می‌ شوید در صدر این لیست سرور هایی را مشاهده می‌ کنید که به عنوان پیشنهادی برای شما قرار داده شده‌اند و سرعت و کیفیت بالاتری دارند. که بهتر است که از این نوع سرورها استفاده کنید، چون متناسب با نوع اینترنت شما تنظیم شده‌اند.البته این فیلتر شکن سرورهای دیگری دارد که سرعت آن ها به صورت دقیق در کنارشان نمایش داده شده است که در صورت نیاز می‌ توانید به آن کشورها متصل شوید.

فیلترشکن dream ایمن 

یکی از فعالیت‌ هایی که این برنامه انجام می‌ دهد و ضمانت می‌ دهد که در طول اتصال شما این کار را برایتان انجام دهد. رمزگذاری تمام داده‌ های آنلاین شما می‌ باشد. به صورتی که وقتی به این برنامه و سرور هایش متصل شوید. تمام فعالیت‌ های شما ایمن می‌ شود و این برنامه می‌ تواند کاملاً از حریم خصوصی آنلاین شما حین مرور در کشور محافظت کند

فیلتر شکن dream زمان اتصال نامحدود

جهت برقراری اتصالتان در این برنامه می‌ توانید بدون هیچگونه محدودیتی فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. یعنی متصل شدن به سرور های این برنامه و مرور در کشور هیچگونه محدودیت زمانی برای شما ندارد و می‌ توانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *