دانلود فیلتر شکن پرسرعت Dream Vpn برای آیفون


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Dream Vpn برای آیفون

دانلود فیلتر شکن رایگان دریم وی پی ان

شما برای دسترسی به اینترنت جهانی و دور زدن محدودیت و فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت ایران نیازمند ابزار هوشمندی هستید. که بتواند فایروال ها و محدودیت های گفته شده را به راحتی پشت سر بگذارد. برنامه Dream Vpn یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. که از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین این برنامه کاملا رایگان بوده و تمام خدماتی را که به کاربران خود ارائه می‌کند، به صورت رایگان می باشد. و شما برای برخورداری از این امکانات نیازمند هیچ‌ گونه هزینه‌ای نخواهید بود. و می توانید به سادگی بدون پرداخت و تنها با یک ضربه از آن استفاده کنید.

صرفه جویی در هزینه ها با Dream Vpn

دریم وی پی ان با اینکه یکی از فیلتر شکن های رایگان می باشد. و شما برای بهره بردن از خدمات آن نیازی به پرداخت هزینه نمی باشید. به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، سبب می شود که شما بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. بدین صورت که این برنامه بر خلاف بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که قاتل حجم اینترنت شما می باشند. و برای متصل شدن به سرور های آنها باید حجم زیادی را مصرف کنید، از حجم مصرفی کمی برخوردار است. و بدین ترتیب به صورت غیر مستقیم به شما در کاهش هزینه‌ها کمک می‌کند. همچنین این برنامه بر خلاف دیگر فیلتر شکن های موجود در بازار از باتری کمی استفاده می کند. و قاتل باتری شما نخواهد بود.

Screenshot image

استفاده ساده و کاربردی از برنامه Dream Vpn

این برنامه به دلیل رابط کاربری ساده و کاربردی که دارد، یکی از ساده ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. بدین معنی که کار کردن با این فیلتر شکن بسیار آسان بوده و شما دیگر در این برنامه با منو های پیچ در پیچ و گیج کننده مواجه نخواهید بود. بلکه تنها کاری که برای وصل شدن به سرور های این برنامه باید انجام دهید، این است که برنامه را اجرا کنید. و با زدن دکمه اتصال به صورت خودکار به سریع ترین و باکیفیت ترین سرور در آن زمان متصل خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *