دانلود فیلتر شکن Droplet VPN برای آیفون + رایگان


دانلود فیلتر شکن Droplet VPN برای آیفون + رایگان

دانلود برنامه Droplet VPN با لینک مستقیم

امروزه شرایط حاکم بر اینترنت به گونه ای است که هیچ یک از ما بدون استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند نمی‌ توانیم از تمامی خدمات مورد نیازمان در اینترنت برخوردار شویم. چرا که بسیاری از خدمات موجود در اینترنت با اعمال محدودیت های اینترنتی از کار افتاده اند. و ما تنها هنگام استفاده از یک فیلتر شکن قدرتمند امکان استفاده از آن ها را خواهیم داشت. به صورتی که با برنامه Droplet VPN که یک فیلتر شکن قدرتمند و پرسرعت می باشد، امکان دسترسی به تمامی خدمات اینترنتی برای ما فراهم می شود. در نتیجه ما می‌ توانیم با دانلود و نصب این برنامه بر روی دستگاهمان به راحتی از اینترنت بین المللی برخوردار شویم.

حفاظت از اطلاعات مهم

این برنامه امنیت بسیار بالایی را برای اطلاعات و دستگاه ما ایجاد می‌ کند. به گونه ‌ای که ما می‌ توانیم با خیالی راحت و آسوده به تمامی سایت ها و برنامه های موجود در اینترنت وارد شویم و از خدمات مورد نیازمان برخوردار شویم. همچنین گفتنی است که برنامه Droplet VPN از حریم خصوصی ما بهترین محافظت را به عمل می آورد. و هیچ کدام از سوابق مرور ما را ذخیره نمی کند و اطلاعات ما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی دهد. گفتنی است که هنگام استفاده از این برنامه بر هیچ کدام یک از فعالیت های ما نظارتی صورت نمی گیرد.

Screenshot imageScreenshot image

Screenshot imageScreenshot image

وجود سرور های سریع در برنامه Droplet VPN

سرور های قدرتمند این برنامه سرعت کافی و قدرت لازم برای رفع انسداد انواع محدودیت‌ ها و فیلترینگ ها را به ما هدیه می‌ کنند. یعنی ما می‌ توانیم با متصل شدن به سرور های این برنامه و با کمک اتصال پایدار و پرقدرتی که برای ما ایجاد می‌ شود، به تمامی خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم و در سریع ترین زمان ممکن به خدمات اینترنت بین الملل دست بیابیم.

برخورداری از خدمان رایگان

یکی از بهترین امکانات این برنامه رایگان بودن تمام خدمات آن است. به صورتی که برای نصب این فیلتر شکن و اتصال به سرور های پرقدرتش شما لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید. در نتیجه به سادگی می‌ توانید این فیلتر شکن را برای خود نصب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *